Lista ocen FSO 1500 Sedan (136) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 150 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skoczek@geek.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Biorac pod uwage jak glosno jest na zewnatrz :) Tylnego mostu nie slysze, silnik poloneza ma pasek zamiast lancucha rozrzadu... Aha, i zawsze jest cos co brzeczy, telepie sie (np. w drzwiach), rezonuje... (To zaleta;)
~SoundsCl@interia.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
mój egzemplarz był raczej zdrowy, zawory wyregulowane chodził cicho, nie był wkrecany na przesadnie wysokie obroty, tylko wtedy dawał o sobie znać ale nie było to męczące
~SoundsCl@interia.pl
~piotr.stawarz@bt.jordan.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Radia nie wlanczam, bo nie lubie jak sie musi przekrzykiwac z sailnikiem. Kiedys myslalem, zeby cos poprawic w tym wzgledzie, ale odpuscilem. Jak mnie juz bardzo denerwuje to jade 70.
~Dzik, e-mail sukjo@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Wyciszenie przydaloby sie troche lepsze bo na trasie sa klopoty ze sluchaniem muzyki:> Jednak chodzi mi glownie o wyciszenia podwozia bo silnik az tak nie dokucza...
~sphinx27@epf.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Samochód jest ogólnie głośny, silnik, skrzynia biegów, most napędowy, oraz szum opływającego powietrza przy większych prędkościach mogą być uciążliwe
~Wołek_25
Sedan 1.5 75KM 55kW
W porównaniu do fiacików w jakich jechałem to u mnie jest znakomita a to dlatego że silnik odznacza się wysoką kulturą pracy i chybo to tylko temu
~martin.mct@xl.wp.pl
Sedan 1.6 77KM 57kW
jak tłumik jest dziurawy to nawt korki w uszach nie pomogą.przy otwartych szybvach na dwupasmówie jesli nie masz min 4X40W radia to nie posłuchasz ;o)
~goorek (goorek@hotmail.com)
Sedan 1.6 77KM 57kW
u mnie nie ma wyciszenia wszystko wyjalembo przeciekalo i sie zabieram za usuwanie korozji z wnetrza. ale jak bylo to bylo calkiem dobrze :-)))
~rumko@skrzynka.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
jak na razie z autka nie dobiegaja zadne niepozadane lub niezidentyfikowane stuki czy trzaski, silnik pracuje glosno, szczegolnie w wyzszych zakresach obrotow
FSO 1500 Sedan