Lista ocen FSO 1500 Sedan 1.5 75KM 55kW 1983-1991 (265)

3,6
~oswald@irc.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Jak za takie pieniądze - dałem 800zl za całkiem przyzwoity egzemplarz od pewnej kobitki, która codziennie go eksploatowała, pucowała i dbała jak o dziecko - jestem bardzo zadowolony.
3,6
~hihot
Sedan 1.5 75KM 55kW
jest to super autko dla ludzi z wyobraźnią, którzy potrafią wymienić żarówkę czy filtr, łatwość utrzymania w przyzwoitym stanie za niewielkie pieniążki. nie poszalejesz tym za bardzo V max ok. 140 km/h ale dla spokojnych ludzi wystarczająco. ja jeździłem do 100- wiadomo oszczędności paliwka ;) mięciutkie zawieszenie i szerokie fotele to dodatkowy plus ----> tylko lać paliwo i do przodu wrażenia niezastąpione
~kuba_rus
Sedan 1.5 75KM 55kW
jak na wiek tego auta to jest w porządku. chciałbym zobaczyc te wszystkie, teraz nowe, auta po takim czasie ciekawe jak będą wygladać i się sprawować
3,5
~bamboleo
Sedan 1.5 75KM 55kW
to autko ma jednak dusze...jak pod nim nie polezysz to go nie pokochasz.......jak nie ma przy czym dlubac to sie jakos dziwnie czuje-przywyklem
3,4
~DVD
Sedan 1.5 75KM 55kW
jesli benzyna to nie na kieszeń studenta ale na gazie to juz duzo taniej, jeśli dbasz to jedziesz (w długie trasy nie wskazane), nie kradną na wschód
3,3
~Yora
Sedan 1.5 75KM 55kW
Bardzo dobrze wspominam Poldka ponieważ po wywaleniu z niego masy niepotrzebnych gratów i z wymienionym silkikiem na ten z Caro, można było się uczyć podstaw jazdy rajdowej autem tylnonapendowym:)
3,8
~aaamarcinaaa@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Dla mnie w sam raz, tak elastyczność jak i dynamika. Max prędkość jaką jechałem ok 145km/h i w przeciwieństwie do poloneza caro pewnie trzymał się drogi (Silnik)
~andy
Sedan 1.5 75KM 55kW
Blacha jest słaba ale po zabezpieczeniu antykorozyjnym jest ok
3,2
~robotom@wp.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
ogólnie rzecz biorąc samochód w poważnych sytuacjach mnie nie zwiódł, nawięcej problemów było z ogrzewaniem... P.S. Fiat 125p wcale nie jest gorszy od zachodnich swoich rówieśników!!! A nawet radzi sobie z nimi bez problemu (mysle o starcie i przyspieszeniu)...
~M.J
Sedan 1.5 75KM 55kW
wiekszosc to nie powiem rupiecie ale jak ktos sie przyłozy to bedzie mu sluzyl.najwiekrzy mankament to blacharka (rdzewieje)ale to przecierz tez mozna zrobic:)
FSO 1500 Sedan