Lista ocen FSO 1500 Sedan 1.5 75KM 55kW 1983-1991 (265)

3,1
~Nuki z Wieliczki, nuki0@op.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Ogólnie nie jest to takie tragiczne auto, jak mogłoby się komuś wydawać. Kosztuje naprawdę niewiele, można nim wozić bez obaw cement ziemniaki i inne brudy. Idealny samochód (wesja z gazem) dla osób, które remontują mieszkanie lub budują dom ("własnymi siłami"). Berdzo denerwuje szybko postępująca korozja blach nadwozia.
~kongre@go2.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Bezpieczny, nigdy jeszcze nie zawiódł, wygodny w środku, w miarę pojemny bagażnik, NAJLEPSZY SAMOCHÓD DLA POCZĄTKUJĄCEGO KIEROWCY !!!!!!!!
~Ziara
Sedan 1.5 75KM 55kW
Auto dość dobre jak na czas w którym został zaprojektowany. Duża niezawodność i tanie części oraz materiały eksploatacyjne a także stosunkowo dużo miejsca i dość dynamiczny silnik, chociaż na gazie sporo sie traci ale jednak oszczędność bierze górę.
~aZorro
Sedan 1.5 75KM 55kW
bardzo dobrze jezdzi mi sie nim w trasie :) pod obciazeniem (z obciazeniem mozna spokojnie jechac 130 i nie "lata" po drodze bezo bciazenia to przy 120 "lata" w koncu maly rozstaw osi) w trasie nieraz lepsze i nowsze samochody maja mnie problem wziasc (no jak sie depnie 150 pod gore :D) pomijam fakt ze troche za duzo pali ... ale i tak jest fajny nie chcialbym go zmieniac :)
3,2
~Radek
Sedan 1.5 75KM 55kW
Wal na trzech lozyskach, rozrzad z popychaczami, tu nie ma mowy o zadnej kulturze pracy silnika, konstrukcja z lat 50. Po 30latach uzytkowania bierze olej choc przebieg tylko 100000, o poziom oleju trzeba dbac, tak jak o regulacje zaworow,bo same sie nie wyreguluja. Elastycznosc slaba,chyba ze sie podreguluje gaznik (Silnik)
~Wołek_25
Sedan 1.5 75KM 55kW
Jak na fiata z przebiegiem 31500 to musi cykac jak zegarek (Silnik)
~MOf
Sedan 1.5 75KM 55kW
Za taką kase mozna troche pojezdzic a jak sie kompletnie popsuje bądz raczej rdza go zezre mozna wywalic na złom:)
3,8
~Ralf-Rzeszów
Sedan 1.5 75KM 55kW
Mam go od 3 lat.Model z okrągłymi zegarami i obrotomierzem na diody.Troche go przerobiłem a mianowicie zderzaki od Atu+ i nakładki na progi.Przemalowałem na srebrno.w środku: białe tarcze zegarów podświetlone na niebiesko,inna tapicerka.Kombinuje fotele kubełkowe.System audio też miałem niezły JVC ale skroili mi głośniki elipsy radia nie dali rady wyciągnąć.
2,6
~MIK
Sedan 1.5 75KM 55kW
Jasna część tego samochodu. Działała i to całkiem dobrze. Oczywiście tradycyjne trudności z wejściem wstecznego (czasem i jedynki). Ale poza tym OK. (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla FSO 1500 Sedan 1.5 75KM 55kW
9,3
3,4
~Joker
Sedan 1.5 75KM 55kW
kiedys rakieta ... dzis juz to auto nie mozna porównywac z nowoczesnymi samochodami ,ale za to staje sie legendarnym klasykiem rodem z PRL-u
FSO 1500 Sedan