Lista ocen FSO 1500 Sedan 1.5 75KM 55kW 1983-1991 (265)

4,1
~Jerry
Sedan 1.5 75KM 55kW
no cóż - nie jest to na pewno najnowszy silnik, ale narzekać też nie ma na co (Silnik)
3,5
~kierowca DUŻEGO KWIATA
Sedan 1.5 75KM 55kW
Na krótkie trasy i do jeżdżenia po mieście wystarcza w zupełności. Ogólnie bardzo go lubię.
~zbynio
Sedan 1.5 75KM 55kW
kocham to auto jego ksztalt i ryk silnika moze nie ma swietnych osiagow ale napewno jest przestronne i ma to czego nie maja najnowsze auta charakter, poza tym jakby sie cos niedaj boze na trasie zepsulo to wiekszosc z tego da sie naprawic na miejscu.
~benny_pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
bardzo fajny fiacik blachy sie dobrze trzymaja a to najwazniejsze reszte mozna sobie zrobic
3,6
~czep@op.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
blachy wkrótce zostaną zjedzone ( drzwi i błotniki)- bez wymiany się nie obędzie, skrzynia do wymiany. Za te pieniądze super fiacior ( dałem 200zł +naprawy 600).Średnia paliwa z marca 8,4 ! Najważniejsze że wsiadam, przekręcam kluczyk i jadę. A jak mnie ktoś w wypicowanym nowym wózku wkurzy, zajedzie drogę albo obtrąbi to mówię mu spadaj bo ci zaraz wjadę w to twoje świecidełko. mojego nie żal a ty ratę do banku i tak będziesz musiał...
2,2
~Marcin Rowicki
Sedan 1.5 75KM 55kW
Miałem fiata przez 2,5 roku i niestety muszę przyznać że był to najgorszy samochód jakim jeżdziłem. Jest to samochód przestarzały i to mocno, bardzo awaryjny i niebezpieczny.
~sdstudio@poczta.fm
Sedan 1.5 75KM 55kW
To jest super auto. Zakup niedrogi, eksploatacja tania (jeśli ma się założony gaz, oczywiście). Jak się coś popsuje, to na pewno nie zrujnuje kieszeni. Trochę rdza go lubi zżerać, ale to też mu dodaje uroku.
~Wachowicz Michał
Sedan 1.5 75KM 55kW
wolę VW golfa z końca 70 lat. Części kosztują tyle co do zachodnich, a są 10 razy gorzej wykonane, i 8 krotnie szybciej się zużywają. To w żadnym wypadku nie jest samochód na nasze drogi z koleinami i dziurami. Nie wiem co za gówno pływa w głowach naszych inżynierów i wykonawców. TAK TRZYMAĆ PANOWIE!!! BEZROBOCIE WCIĄŻ ZA MAŁE, a wy dajecie dupy zawodowo. Mało, że w zamyśle polonia to fura dla przeciętnych to z czystym sumieniem mogę...
~Daniel-1984
Sedan 1.5 75KM 55kW
Kolor wiśniowo-czerwony.Inst. LPG Lovato za 1650 zł. Samochód po moim dziadku.Garażowany.Bez rdzy. V-max (benzyna) prawie 180 km/h.V-max (LPG) ponad 150 km/h. 125p jest najlepszy dla kogoś młodego co lubi się wyżywać na aucie i chce mieć spoko autko za małe pieniądze. Fiat jest taki że moża z nim robić prawie wszystko i będzie jeździł.
Dziennik kosztów dla FSO 1500 Sedan 1.5 75KM 55kW
9,3
~jareksz30@wp.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
auto godne polecenia. jezdzilem innymi autami ale fiatem jezdzi sie naprawde przyjemnie i jednak solidny przyjaciel podrozy. pomimo przebiegu 174000 wyjezdzam smialo w polske i zagranice wiedzac ze moge na nim polegac. jestem milosnikiem tych modelow i jezeli chcialby sie ktos czegos wiecej dowiedziec zapraszam do korespondencji na poczte.
FSO 1500 Sedan