Lista ocen FSO 1500 Sedan 1.5 75KM 55kW 1983-1991 (265)

3,4
~Andrzej and82@op.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Fajna fura, słaba jakościowo i wykonana... wręcz nagannie:), ale i tak go lubię - jest wygodny i ma swój klimat. Dla młodego człowieka jest OK. Mój był dawno temu taryfą i ma jeszcze oryginalną kartkę z napisem "Zjazd Ochota":))).
~KIEROWCY RAJDOWCY ;P
Sedan 1.5 75KM 55kW
SAMOCHOD JAK NA SWOJE LATA MA SWOJ WSPANIAŁĄLINIE I TO W NIM MI SIE PODOBA.
~Marcin
Sedan 1.5 75KM 55kW
jest to samochód dla pasjonatów ma swój charakter porostu lubię od czasu do czasu podłubać sobie w nim a on mi za to odwdzięcza nienaganną jazdą jeżdżę nim sporadycznie i czerpie z tego satysfakcje może i nie ma osiągów ferrari ale renault 5 z silnikiem 1.4 dogoniłem i golfem 1,3 też sobie radzi chodź trzeba nim umieć jeździć :) to przecież napęd na tył :) zimą sama frajda :) nie kupił bym takiego drugi raz bo mój jest wyjątkowy a do pracy...
3,5
~Szczęśliwy użytkownik.
Sedan 1.5 75KM 55kW
Fura z charakterem, nie da sobie w kaszę dmuchać. Nie zapomianaj, że została zrobiona na bazie Fiata 125, a to konstrukcja z lat 60-tych, więc nie wymagaj od niego zbyt dużo. A jak będziesz dla Poldiego delikatny, odpłaci się z nawiązką.
~Daniel Męłczak/licealista
Sedan 1.5 75KM 55kW
Moj Fiacik jest bardzo dobrze utrzymany.Kolorek czerwony. Dalem za niego ponad 1000 zl.A dokladnie ok 1500 w 97 roku i bede nim chyba jezdzil az sie rozsypie.
~bodziot
Sedan 1.5 75KM 55kW
polonez 1500 LE jest dużym i pakownym autem przeznaczonym dla człowieka króty potrafi i lubi odczasu do czasy wykonać małą regulacje samochodu. a w zamian dostanie bardzo niezawodny samochyd który zniesie wyjątkowo dużo
3,8
~szymon921
Sedan 1.5 75KM 55kW
Daję najwyższą ocenę- bo to ładny, klasyczny samochód, wzbudzający zachwyt ;)
2,9
~pawelsp8siz@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
Co by nie mówić o tym aucie to jest ono tanie w eksploatacji (tu mowa o gazie) i ceny części zamiennych nie są wysokie. Wszystko można do tego auta kupić. Denerwuje mnie najbardziej korozja, zapiekanie się hamulców i słabe wyciszenie. Za to naprawić go można byle czym i byle gdzie. To duży plus.
3,5
~krzysiek-1983@o2.pl
Sedan 1.5 75KM 55kW
byłby to super samochód dla młodych ludzi których nie stać na lepsze autko, gdyby nie to jego zużycie paliwa, moja PSZCZÓŁKA sprawuje sie super, cenie go za niezawodność i za to,że można go naprawić w każdym miejscu za pomocą młotka, wkrętaka i szczypiec uniwersalnych, lupię jazdę zimą lub po deszczyku wiosenym, świetnie się go wprowadza w poślizgi.
Dziennik kosztów dla FSO 1500 Sedan 1.5 75KM 55kW
9,3
3,4
~miki
Sedan 1.5 75KM 55kW
Kocham ten samochód. Po założeniu gazu pozwalam sobie na częstsze podróże. Piękny metalik, wygodny jak diabli (stary model foteli, kanapowe). Raczej go nie sprzedam, bo nikt go nie kupi za 4 tys. Najważniejsza cecha, jest mój.
FSO 1500 Sedan