Lista ocen FSO Polonez Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW 1998-2002 (10) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krystian Wójcik
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Autko spisuje się na medal.Z odpalaniem nigdy nie było problemów, odpala w największe mrozy i ogólnie zawsze. Mam poloneza około roku,ale nic sie nie popsuło. Dosłownie.Wcześniej jeżdziłem Caro i muszę przyznać że także zaskoczył mnie swoja bezawaryjnością.Wszystko po prostu zależy od tego czy ktoś dba o samochód,czy też ma go głęboko w nosie i zupełnie nim się nie interesuje,ale takie osoby nie powinny kupować Poloneza.
~pablo_fso
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Samochód 10-letni ma prawo czasem mieć usterkę. Ostatnio wymieniłem uszczelnienie tylnego mostu - 9 zł. Słownie : dziewięć złotych i pół godzinki roboty. Edit po 2 latach : patrz post wyżej. Samochód nigdy nie odmówił posłuszeństwa i zawsze był gotowy do jazdy.
~Sylwek(STACHO)
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Nigdy nie zdarzyło się aby polonez nie dojechał do końca trasy, poważne usterki zdarzają się rzadko, a nawet jeśli to najczęściej wynikają z niedopełnienia obowiązków przez kierowców (wymiana oleju, płynów itp.)
~lech_s
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Przez okres 13 lat eksploatacji nie było poważnych usterek.Planowa wymiana paska rozrządu 85ooo km, ostatni tłumik wymiana po 10 roku, końcówka drążka przy 84500 km.
~specjalista
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Zawsze dojechał tam gdzie zamierzałem. W rok zrobiłem 25 tys km i nie bałem się jechac w dłuzszą nawet nie znaną trasę. Instalacja LPG totalnie niezawodna.
~martyna
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Kupiłam go 2 lata temu z przebiegiem 120tys km i dziś ma 167tys. i nic a nic nie musiałam przy nim robić.
~lubelak
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
uszczelka glowicy, przegub gumowy ,krzyzak walu, i to by bylo tyle
~Damian
Atu Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Nie przypominam sobie żeby kiedyś nie zawiózł mnie tam gdzie chcę. Narazie ok.
~garland (at) poczta.fm
W zasadzie brak, ale to dopiero 50 kkm