Lista ocen FSO Polonez Atu (63) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rolecki
Atu 1.6 76KM 56kW
wymiana simeringu i flanszy w moście wymiana pompy wody wymiana łożysk i szczotek w alternatorze wymiana uszczelki po głowicą,wymiana po 150 tys.km drążków reakcyjnych z tyłu,wymiana skrzyni biegów bo rozsypał się simering w skrzyni na wałku głównym i przez to wysypało się łożysko wymieniłem skrzynie bo miałem drugą a tak było szybciej,wymiana krzyżków i łozyska oporowego na wale napędowym i kupę innych rzeczy o których już nie pamietam
~malinowski28@poczta.onet.pl
Atu 1.4 103KM 76kW
to naprawdę dziwne ale po przejechaniu prawie 130000 km (w tym około 20000 południowym pasem autostrady A4 na odcinku Legnica - Wrocław, kto tędy jechał ten wie o co chodzi) nic się w tym samochodzie nie zepsuło, należy jednak dodać, że auto było regularnie serwisowane (wymiana płynów, filtrów, klocków ham. i innych materiałów eksploatacyjnych)
~MLP
Atu 1.6 76KM 56kW
doprawdy drobiazgi , ale do największych mankamentów można zaliczyć wyjący most no i słaby silnik to już bądz co bądz wiekoea konstrukcja gdyby do produkcji weszły jednostki od Fiata 132 1,6 - 2,0 z dwoma wałkami w głowicy to była by to miażdżąca przewaga dla zachodniej konkurencji w tym względzie.
~Yaroslav
Atu 1.6 76KM 56kW
wlasciwie to naprawiam cos srednio raz na miesiac... w tej chwili jest do wymiany krzyzak i musze cos zrobic z rozruchem sprawdzalem juz chyba wszystkie mozliwosci i nadal nie ma poprawy w tej chwili musze go krecic ok 10 razy zanim zalapie nie mam pojecia co jest nie tak:/
~dago
Atu 1.6 76KM 56kW
Przez 9 lat eksploatacji dwie usterki zupełnie unieruchamiające - raz było to moduł zapłonowy,drugi raz tez cos tam z elektroniki. Raz wskutek zarzucenia benzyna przepalił sie katalizator-założyłem uzywany od jakiegos zachodniego,koszt niewielki.
~l.i.s@wp.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
O dziwo - od roku 96\' ani jednej poważnej usterki!!! Samochód nigdy nie zawodził. Może to kwestia szczęśliwego egzemplarza, może regularnego serwisu. Tak, czy owak wiele samochodów innych marek nie może się tym pochwalić.
~suxen@wp.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Wymiana uszczelki pod głowicą (podobno przez LPG) i cały przedni zacisk hamulca - te niestety mają tendencję do zapiekania się jak się ich nie dogląda (uszkodzone osłonki) i to wszystko (oby tak dalej)
~marekkeram@poczta.onet.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
nagle zepsul sie modul zaplonowy z cewkami (koszt okolo 1400 zl) - wazne zeby zamontowano go w ASO (gwarancja na montaz) poniewaz u mnie, po zamontowaniu nowego, okazalo sie ze podzialal 1 dzien
~Morek
Atu 1.6 76KM 56kW
Calkowicie niezawodny. Jedyna co wymienialem to olej :))) Raz jeszcze zawiadl kierowca za mna i musialem zderzak i lampe wymienic. Maluszek do kasacji :))))) Czolg to czolg!!!!
~darek
Atu 1.6 76KM 56kW
Oprócz eksploatacyjnych wymian to: wymiana przekładni kierowniczej przy 98 tyś km , uszczelnienie nagrzewnicy, końcówki drążków kierowniczych. OCENA:[4+]
FSO Polonez Atu