Lista ocen FSO Polonez Caro 1.6 87KM 64kW 1993-1997 (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~musher
Caro 1.6 87KM 64kW
Mnóstwo miejsca, mam 181cm wzrostu, pasażerowie z tyłu mają znacznie więcej miejsca niż w konkurencyjnych autach (np VW Golf II). Z przodu miejsca jest pod dostatkiem. Bagażnik też znośny, chociaż nieco płaski i w moim przypadku ograniczony butlą z gazem.
~WooyecFranklin mffranklin@poczta.fm
Caro 1.6 87KM 64kW
tył mało na nogi choc 4os w tym fotelik z jaśnie panem i wózek owego mościa i torby pod i na i pod i z boku i gdzie się da i koło i koło zapasowe, wszak gaz w kole, w sumie po dach szmat i nikt nie był wyprasowany podróż ok hehehehehehe
~KAMIILCIIOCars
Caro 1.6 87KM 64kW
Miejsca nie zabraknie dla 4 pasażerów. Jednak jeśli dodamy nieco bagaży oraz dojdzie nam jeszcze jedna osoba, to Polonez staję się ciasny i jeszcze bardziej nie wygodny. Przy pełnym załadunku osób auto traci na skuteczności hamowania.
~Mario
Caro 1.6 87KM 64kW
Przestrzeni jest dużo dla kierowcy i pasażerów ale pozycja za kierownicą jest dość nie komfortowa przy dłuższej trasie wychodzę z auta jak z treningu. Bagażnik spory mimo butli.
~Darek
Caro 1.6 87KM 64kW
Tutaj nie było źle, z przodu normalnie salonka, z tyłu trochę gorzej, ale 5 osób mieściło się bez większych narzekań. Bagażnik dość mały, ale to przez tylny napęd.
~Łukasz
Caro 1.6 87KM 64kW
Siedzi się wygodnie, dużo miejsca. Bagażnik przez butlę trochę mały. Ale autko bardzo pakowne po rozłożeniu tylnych siedzeń. Woziłem nim dłużyce 2,60m przy zamkniętym bagażniku.
~tomcio1989
Caro 1.6 87KM 64kW
Siedziałem w wielu kompaktach i prawdę mówiąc, Polonez pod tym względem nie ma się czego wstydzić. Piątka pasażerów podróżuje naprawdę wygodnie.
~Śmietan
Caro 1.6 87KM 64kW
Jeżeli jest się w średniej krajowej to spokojnie można posiedzieć w Polonezie. Dla wyższych (ponad 190cm) jest już kiepsko, szczególnie za kierownicą.
~marc525d
Caro 1.6 87KM 64kW
bardzo dużo tej przestrzeni... nikt jeszcze nie narzekał na brak. zazwyczaj jeżdże sam, więc mam pogląd na przestrzeń z miejsca kierowcy
~bizon
Caro 1.6 87KM 64kW
dobre jest dużo miejsca kierowca znajdzie dla siebie odpowiedniapozycję na tylnych siedzeniach może jechać 3 dorosłe niezbyt wysokie osoby
FSO Polonez Caro