Lista ocen FSO Polonez Caro 1.6 87KM 64kW 1993-1997 (42) - Widoczność

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KAMIILCIIOCars
Caro 1.6 87KM 64kW
Tu było by doskonale gdyby FSO zamontowało lepsze lusterka, Caro ma je bardzo małe i nie wiele w nich widać. Jednak pod względem widoczności to Caro est dość dobrze zaprojektowany gdyż widzimy wszystko dookoła auta.
~Darek
Caro 1.6 87KM 64kW
Tutaj nie miałem większych zastrzeżeń. Widoczność w każdą stronę wręcz doskonała, duże lusterka, ale odejmuje jedną gwiazdkę za odpadające lusterko wsteczne od sufitu na wybojach, zdecydowanie pogarszało to widoczność:-P
~Łukasz
Caro 1.6 87KM 64kW
Wyjątkowo wszystko łądnie widać. Krótkie drzwi boczne, duża tylnia szyba to najwieksze zalety. I co najważniejsze sprawnie funkcjonuje ogrzewanei tylnej szyby i tylna wycieraczka - zaleta 5-drzwiowych aut.
~kaczor_19@tlen.pl
Caro 1.6 87KM 64kW
To jest dosyć mocna strona Poloneza. Stosunkowo wysokie miejsce kierowcy i duży kąt widzialnej przestrzeni zarówno do przodu jak i do tyłu. Jeszcze nie sprawił mi kłopotu przy parkowaniu.
~Tomson_13
Caro 1.6 87KM 64kW
Tu jest super dzięki tylnej szybie pod sporym kątem szybom na słupkach z tyłu i cienkim słupkom widoczność jest lepsza niż u mojej matki w mercu (w210 kombi)
~Mirek
Caro 1.6 87KM 64kW
prawie jak w szklarni. Słupki są wąskie, a linia boczna jest dosyć niska. Obecne samochody, w porównaniu z poldem, maja proporcje czołgów.
~Stanisław
Caro 1.6 87KM 64kW
Bardzo dobra, jedynie gdy siedzą osoby wysokie na tylnych siedzeniach to gorzej widać przez wewnętrzne lusterko, ale to jak w każdym aucie
~kotpies@poczta.onet.pl
Caro 1.6 87KM 64kW
Nie widzę przeszkód, widoczność jest super. Co prawda jest taki mały martwy punkt, przez który nie widać co dzieje się z tyłu.
~Mario
Caro 1.6 87KM 64kW
Widoczność jest dobra wszystko widać z przodu na boki i do tyłu nie ma nic do za rzucenia.
Dziennik kosztów dla FSO Polonez Caro 1.6 87KM 64kW
11,5
~tomcio1989
Caro 1.6 87KM 64kW
Pokażcie mi drugiego takiego kompakta, który ma taką dobrą widoczność przy takich wymiarach!
FSO Polonez Caro