Lista ocen FSO Polonez Hatchback 1.5 75KM 55kW 1978-1988 (28) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Manfred1987
Hatchback 1.5 75KM 55kW
sie nie psuje (jak się zadba o oleje, filtry itp) pomimo swoich 25-ciu latek... choć... hymm... korek od chłodnicy mi się rozleciał to zrobiłem własny i problemów brak :D spaliła mi się także jedna żarówka (to okres 3-ch lat)
~Volver
Hatchback 1.5 75KM 55kW
W zasadzie pamiętam tylko drobiazgi-zatarte łożysko rozrusznika, pęknięty przewód biegnący do chlodnicy, zawór nagrzewnicy, przewody WN.
~kyller83@wp.pl
Hatchback 1.5 75KM 55kW
jak na swój wiek to uwazam ze to cudenko,przez rok wymienilen jedna koncowke i klocki hamulcowe,tak ze koszty sa smieszne,a rocznie robie kolo 20tys km
~szarik
Hatchback 1.5 75KM 55kW
tu lusterko się odkręci,tu żarówka przepali,tu to,tu tamto,drobiazgów takich upierdliwych drobiazgów cała masa
~kozinho
Hatchback 1.5 75KM 55kW
mam do uzupełnienia kilka pierdółek, chyba mało trwałe materiały. pojade na szrot i poszperam. pare złotych muszę wziażć.
~Bubu
Hatchback 1.5 75KM 55kW
zawsze cos skrzypi,ale trzyma się kupy,pudło ponad przeciętnie rdzewieje,większość aut przez to już jest na złomie
~spas12
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Nigdy (mam go 9 lat ) nie rozkraczył mi się na amen (odpukać) zawsze można było jakoś dojechać- no chyba że zabrakło benzyny(!)
~Paweł Mazur
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Sporo się psuje, a drobiazgi są chyba najczęstszymi awariami.
~Grzegorz Gałazka
Hatchback 1.5 75KM 55kW
Bardzo malo sie psuje. w ciagu ostatniego roku kupilem tylko przeguby
~Przemek posiadacz poldka
Hatchback 1.5 75KM 55kW
nic nie odpada jedynie suwak od zimnego powietrza ale to trzeba szarpnąć
FSO Polonez Hatchback