Lista ocen FSO Polonez (973) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 916 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomekfso10
Caro 1.4 103KM 76kW
Wszystkie oceny które wystawiłem na ten samochód ,ktory posiadam nie są zaznaczone bezmyślnie. Każda z ocen jest przemyślana.
~BM
Caro 1.6 76KM 56kW
Za długie biegi, do tej mocy ale wchodzą bez problemu. Wiec bez zastrzeżeń. Jak popada na 2 mozna ładnie podroftować.
~Chemikalius
Atu 1.6 76KM 56kW
Po przejechaniu 300 000 (tak, nadal jeździ) może troszkę stawiać opory, ale po pięciu minutach się przyzwyczajamy.
~Skati
Truck 1.9 D 70KM 51kW
jedynka i wsteczny wchodzą strasznie ciężko. reszta jak cie mogę. i to straszne położenie pod skosem drążka biegów...
~WooyecFranklin mffranklin@poczta.fm
Caro 1.6 87KM 64kW
jak zimny to kiepsko dwa pierwsze przełożenia, ale ja zawsze ruszam po kilku minutach...a poza tym nie narzekam
~wagru
Caro 1.6 87KM 64kW
Biegi wchodza bardzo ciężko a po tylu latach czasami trzeba się mocno siłowac z lewarkiem (u mnie przy wstecznym),żeby bieg wszedł.
~Nikod
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Tu też bez rewelacji, jak jest zimny to bardzo trudno wrzucić szczególnie jedynkę, przynajmniej bez awaryjna jak na razie.
~Seweryn(ciumek) seweryn.ciumek1@poczta.onet.pl
Caro 1.6 76KM 56kW
Skrzynia nie należy do najlepszych ale nie jest bardzo źle czasem trzeba wcisnąć 2 raz sprzęgło przy wstecznym biegu nie chce wejść.
~paweloo97
Cargo 1.5 76KM 56kW
Skrzynia nie chodzi bardzo ciężko.Jest oczywiście o jakieś 40% ciężej niż w naszym drugim aucie-307-ce.Przełożenia bez zastrzeżeń.

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu