Lista ocen FSO Polonez (743) - Ergonomia

Na liście zabraknie 1146 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mikenick
Caro 1.6 76KM 56kW
Jest tanio auto, wytrzymałe po dziurach polskie drogi, wygodna jazda, gdy ktoś dba o blachę i karoserię przed zabezpieczenie rdzą to przejedzi do 400tys km, albo 15 lat moze wiecej to zalezy od kierowców
~maciek_29
Caro 1.5 75KM 55kW
fotele wygodne i sztywne - niestety za cholerę nie pasuję mi położenie kierownicy jezdze z nią " na samym dole " - mam 168 cm wzrostu a i tak jest nie tak - bardzo wygodna zmiana biegów
~PIOTR
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Na gwarancji wymieniłem prawie wszytko ale 7 lat dwie awarie alternatora naprawa ok 250 zł jak przeliczyłem gaz na benzynę to pali ok 6,5 litra średnio benzyny myśle że to dobry rezultat
~suxen@wp.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Samochód dla "faceta". Brak wspomagania powoduje niezłe pocenie się na parkingu. Przyciski na desce czytelne i w odp. miejscach. Ciekawe, że nie trzeba pamiętać o wyłączeniu świateł po zgaszeniu silnika.
~Kiciek
Caro 1.5 75KM 55kW
No tu tak sobie. Przełączniki umieszczone pionowo na konsoli powodują, że świateł awaryjnych i tylnych przeciwmgielnych trzeba szukać na wyczucie. Mały schowek, ale są na szczęście kieszenie w drzwiach.
~marek.opychal@op.pl
Truck 1.6 87KM 64kW
Duże drzwi, dużo miejsca na nogi (jak w poloniezie Cupe , regulowana kolumna kierownicy - czego więcej chcieć. Niestety most tylni jaki by nie był musi wyć a to jest drażniące wielce.
~Karos
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
To jest jedna z największych zalet, wszystko na swoim miejscu, proste w obsłudze. Bardzo bogata tablica wskaźników z wieloma przydatnymi lampkami (np. informująca o przepalonych żarówkach).
~serafin2001@o2.pl
Hatchback 1.5 AB 82KM 60kW
Z przodu fotele wygodne, z tyłu kanapa miękka, ale nieprofiloana. W środku na pewno przytulniej niż w maluchu. Mało schowków, zbyt duża kierownica, po ciemku mam czasem problemy z "wymacaniem" przycisków.
~wuwu
Caro 1.6 76KM 56kW
Wskaźniki mogą być, kierunkowskazy, światła, wycieraczki ok, ale inne przełączniki nie. Jeździłem nim 18miesięcy i nie potrafiłem się do nich przyzwyczaić (tylko regulator dwuchawy w dobrym miejscu).

Usterki FSO Polonez

FSO Polonez – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kaczor_19@tlen.pl
Caro 1.6 87KM 64kW
Tradycyjne wnętrze, bez jakichś czarodziejskich dodatków. Może trochę dziwnie umieszczony włącznik tylnych świateł przeciwmgielnych (przy stacyjce - przekręcając kluczyk można je niechcący włączyć).