Lista ocen FSO Polonez (743) - Ergonomia

Na liście zabraknie 1146 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kuklamusic@poczta.onet.pl
Caro 1.4 103KM 76kW
Ramiona kierownicy zasłaniaja włączniki.A te sa tak ułożone,że mimo,iż tak długo jeżdże nim,nie mogę operować nimi na pamięć.Stare poldki miały włączniki na konsoli środkowej i było to lepsze.
~Morek
Atu 1.6 76KM 56kW
Ja jestem zadowolony. Jak sie opusci calkiem kierownice troszke zaslania szczyt zegarow ale nie kazdy opuszcza na sam dol. Troche "dziwne" umieszczenie lewarka po katem ale to kwestia przyzwyczajenia.
~malinowski28@poczta.onet.pl
Atu 1.4 103KM 76kW
w stosunku do poprzedniego modelu bardzo poprawiono stylistkę deski rozdzielczej, jednak bardzo mały schowek, deska bez żadnych ograniczników wszystko co sie na niej położy spada, fotele stosunkowo wygodne
~Jerry
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
niby wygodnie i 5 osob się miesci. ale na miejscu kierowcy nie mozna sobie dobrać wygodnej pozycji, fotele płaskie , nie trzymają na zakretach. Generalnie pozycja do wytrzymania
~W
Caro 1.6 87KM 64kW
Nie jest źle, chociaż fotele do najwygodniejszych nie należą. Nie są zbyt anatomiczne i mają kiepskie trzymanie boczne. Za mało schowków. Bagażnik mógłby być głębszy.
~HARNAŚ
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Wszystko ładnie pięknie, ale te przyciski po lewej stronie kolumny kierownicy są przeciętnie praktyczne (choć zachowują styl FSO), najgorzej tu wypada obsługa tylnej wycieraczki.
~musher
Caro 1.6 87KM 64kW
Wszystko pod ręką, może nie wygląda nowocześnie ale od razu wiadomo co do czego służy. Przeszkadza nieco za duża kierownica i brak możliwości regulacji wysokości fotela w pionie.
~Aliszer
Kombi 1.6 84KM 62kW
Auto proste "do bólu" ale w toku codziennego użytkowania jest to niewątpliwie zaleta. Ukłony dla Daewoo za małą kierownicę rodem z Nexii ( minus tylko za "czuły" klakson )
~buba
Caro Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Dobre wskaźniki, pokrętła i wyłączniki, wygodne fotele, dzielona tylna kanapa, regulowane pasy i kierownica, wspomaganie, fajna podpórka pod lewą nogę. Super.
Dziennik kosztów dla FSO Polonez
8,9
10,8
~Lukasz
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Czesciowo niedopracowane poboczne element jak np. otwieranie tylnej klapy, otwieranie wlewu paliwa. Uszkodzily mi sie oba elementy i jest to dosc uciazliwe i wkurzajace.