Lista ocen Honda Accord V Kombi (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek R.
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Podobno większość ma problemy z rdzą na nadkolach. Mi trafiła się okazja i kupiłem auto garażowane bez śladu rdzy, w bardzo dobrym stanie. To auto było warte każdej złotówki. Pieniądze, których nie wydasz na naprawy zrekompensowałyby Ci kupno tego auta, nawet gdybyś doszedł do wniosku, że przepłaciłeś.
~garfield78@interia.pl
Kombi 2.2 i ES 150KM 110kW
Za te pieniądze, za jakie możemy kupić Accorda z drugiej ręki, uważam że nic lepszego pod względem dynamiki silnika, zestopniowania skrzyni biegów, zestrojenia zawieszenia i bogatego wyposażenia nie dostaniemy za te pieniądze. Gorąco polecam.
~Robert Gałkiewicz
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Oczywiście zawsze jest za drogie. Patrząc realnie koszty utrzymania za Japończyka są takie same jak aut europejskich a nawet niekiedy niższe. To, że utrzymanie Japończyka jest drogie pozostaje tylko mitem. PLASTIKI NIE TRZESZCZĄ.
~Krzychu
Kombi 2.2 i ES 150KM 110kW
Honda trzyma cenę i to nie dziwi. Za rozsądne pieniądze otrzymujemy bardzo wiele. Jakość jest wysoka, nawet nie wiem jakie są ceny części zamiennych bo nic się nie psuje.
~Robert
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Jak dla mnie przesada auto jak kazde inne psuje sie ,w miedzy bajki mozna wlozyc ze Honda sie nie psuje moze i to prawda ale to sa auta powyzej 10 lat !!!
~kubafif
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Za te pieniądze na prawdę nic lepszego Cię nie spotka. Chyba, że Niemiec odda Ci coś bardzo "exclusive" za darmo (haha).
~Karol Anglia
Kombi 2.2 i ES 150KM 110kW
Tanie czesci i serwis w porownaniu do reszty.nie placze jesli mam cos jechac zrobic w aucie,a naprawde czesto nie musze...
~bizi
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
jak na pojazd 10 letni jestem zadowiolony, biorac pod uwage pozostale pojazdy w tej cenie i zblizonym wieku jest to wybor bardzo dobry
~Tom 25
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Jestem zadowolony.Niewielkie koszty utrzymania,moc hondy,wygląd,wyposarzenie,bezawaryjność.
Dziennik kosztów dla Honda Accord V Kombi
9,8
11,7
~Marcin
Kombi 2.2 i ES 150KM 110kW
To maja druga Honda Accord w przyszlym roku planuje zakup nowego i bedzie to rowniez Accord
Honda Accord V Kombi