Lista ocen Honda Accord V Kombi (29) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek_grybek@op.pl
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Jestem zadowolony. Dobrze trzyma się drogi . Jeśli ktoś lubi dynamiczną jazdę i szybkie pokonywanie zakrętów to polecam dołożyć i kupić dobre opony. Ja mam Barum Bravuris 195/60/15 i często piszczą przy szybkiej jeździe w zakrętach.
~Tom 25
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Mam niebieskie sprężyny(pół twarde).Czasami na jakiś większych wzniesieniach coś zazgrzyta w zawieszeniu (tak jak by się rozciągały sprężyny).Auto jest niskie,fajnie się trzyma drogi.Powyżej 150km/h zaczyna przyjemnie płynąć.
~kubafif
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Zawieszenie bardzo miękko zestrojone, autem na prawdę płynie się po drodze, bardzo przyjemnie wybiera nierówności. Najważniejsze, że elementy są bardzo trwałe i nie są drogie w razie awarii.
~Robert Gałkiewicz
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Auto przyklejone do drogi. Nawet gdy na drodze pojawia się szklanka niechętnie wpada w poślizg. Jeśli uda się tego dokonać bez problemu się z niego wychodzi. Auto reaguje precyzyjnie na ruchy kierownicy.
~warhawk
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
nie mam porównania do standardu, bo moje maleństwo posadzone jest na brzuchu na sportowym zawieszeniu - niewiele poza 2-metrowymi wyrwami w polskich para-drogach jest w stanie go wyprowadzić z równowagi.
~Karol Anglia
Kombi 2.2 i ES 150KM 110kW
Uklad jezdy tez swietny,nie mam zadnych zastrzezen.swietne zawieszenie-powiedzialbym sportowo-komfortowe.dobre hamulce i auto generalnie prowadzi sie baaaardzo przyjemnie i latwo!
~Bartek R.
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
Auto nisko zawieszone, ładnie trzyma się drogi, ale najfajniej jeździ się w 4 osoby, kiedy całe auto jest dobrze dociążone, wtedy za zakrętach czujesz się bardziej pewnie.
~bizi
Kombi 2.0 i LS 16V 136KM 100kW
trudno mi sie do konca ustosunkowac poniewaz jeszcze mam zimowe kartoflaki. ale na nich zachowuje sie przyzwpoice. rondo przy castoramie na bielanach wr robie z 70km/h - wynik b dobry
~garfield78@interia.pl
Kombi 2.2 i ES 150KM 110kW
doskonałe resorowanie i prowadzenie auta w zakrętach. Trzyma się jak przyklejony do asfaltu. Uważam że zawieszenie jest w 90% dopasowane do naszych warunków na drodze.
~hondziarz vtec
Kombi 2.2 i ES 150KM 110kW
pewne prowadzenie nie boisz sie zakretow lekko sie przechyla malo komfortu bo srednio resoruje dziury w jezdni ale mozna to przezyc
Honda Accord V Kombi