Lista ocen Honda Accord VI Sedan (148) - Widoczność

Na liście zabraknie 167 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Słupki są wąskie, przód auta nisko osadzony - czyli zupełnie na odwrót aniżeli obecne kanony motoryzacyjnego piękna, gdzie słupki zasłaniają pole widzenia, a przód auta wygląda jakby brał sterydy anaboliczne (tak, piję tu do Accorda VIII szczególnie :P). Mogę dać małego minusa za widoczność z tyłu, no ale to sedan, w dodatku dość spory jak na swój segment, w skrócie - ja jestem przekonany, że właśnie wjechałem komuś tyłem auta w maskę, a tutaj...
~vmj@o2.pl
Sedan 2.2 Type-R 212KM 156kW
Wszystkie lusterka duże, dobrze umieszczone, dodatkowo lewe ma na końcówce wygięcie likwidujące problem martwego pola. Do tyłu między fotelami też ładnie. Trochę na początku nie widać granic auta - jak wszędzie, do przyzwyczajenia. Pozycja za kierownicą MOMO w fotelu RECARO jest dla mnie niczym uszyta na miarę (wzrost ponad 200cm - polecam ten samochód osobom wysokim). Światła ksenonowe są przyjemne, wymiana żarnika w aso droga - poszukać...
~patryk.dob@gmail.com
Sedan 2.3 16V 154KM 113kW
Za slupkiem jeszcze nikt mi sie nie schowal, moze nei zauwazylem tego. Jak dla mnie wysmienita do przodu. Jesli chodzi o tyl, to w lusterku wstecznym widze baaardzo duza szybe (jestem pod wrazeniem bo w civicu byla o wiele mniejsza) Przy cofaniu glownie uzywam lusterek bocznych, ale ze tyl dosc wysoko stoi wiec za duzo od razu za autem pewnie nie widzac. Przy parkowaniu jednak wogole mi to nie przeszkadza bo mam czujniki colania w standardzie...
~raven
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
z przodu i na boki to jak w akwarium, wszystko widać do tego całkiem pokaźne lusterka(podgrzewane lusterka na +) .słupki nie za grube jak w nowych autach, lepiej widać pieszych na pasach.do tyłu wiadomo, sedanem się łatwo nie jeździ ale to kwestia wprawy(jak ktoś ma z tym problem zawsze można kupić czujnik parkowania :). ocena: 5-
~Przejechane > 1Mkm
Sedan 2.0 Turbo Di 105KM 77kW
Widoczność przeciętna z przodu, gorsza z tyłu. Brak tylnej wycieraczki, to podstawowy mankament. Do tego uszkodzenie nitek grzejnych czyni jazdę zimą mało przyjemną. Nitki lubią się przepalać i malowanie srebrnymi farbami nie pomaga, bo upalają się brzegi świeżej zaprawki.
~Złoty
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
Fatalna widoczność jeżeli chodzi o \"martwy punkt\" z prawej strony. Trzeba się za każdym razem odwracać przez prawo ramię, bo jest zbyt duży martwy punkt w prawym lusterku. Widoczność do tyłu jak to w sedanach jest słaba. Szczególnie w zimę albo przy dużym deszczu
~kbr11@wp.pl
Sedan 2.3 16V 154KM 113kW
Ja widze wszystko, zadne slupki z przodu i z tylu mi nie przeszkadzaja bo w fiatach jest tragedia,trzeba myslec przy patrzeniu:).Do parkowania tylem trzeba dobrze wyczuc,bo nie widac nic na lusterka gdzie sie \"dupa\" konczy, no chyba ze sie ma czujniki to problem z glowy.
~lutek
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
lusterka 6+. Samochód który ma takie lusterka jakie powiniem miec kazdy. co za sens oszczedzac na kawałku szkła. Moze nie sa za piekne ale cos za cos. ogólnie widocznosc bardzo dobra do tylu tak jak w sedanie trzeba miec wyczucie. przednie słupki nie przeszkadzaja
~Borek
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Słupki nie ograniczają widoczności, wizja w lusterku wstecznym jest bardzo dobra a to za sprawą dużej szyby w wersji Liftback. Lusterka boczne o odpowiedniej wielkości, dają się ustawić w każdej pozycji, strefa martwa ograniczona do minimum.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VI Sedan
6,8
9,7
11,4
~kvazzi
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Lux. Nie miałem chyba lepszego samochodu. Lusterka DUŻE i takie mają być!!!! W passacie prawe małe lusterko jest totalną pomyłką za którą ktoś powinien stracić stanowisko. Słupki nie zasłaniaja widoczności tak jak w niektórych innych samochodach.
Honda Accord VI Sedan