Lista ocen Honda Accord VI Sedan (175) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 140 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Milo
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Bajery o spalaniu 8l gazu to ściema ;) Auto musi zapalić! Mi pali po mieście (90%) - 14l, min po mieście to 11,5 ale to senna jazda z maksymalnym skupieniem ;p Na długiej trasie przy prędkości 100km/h i okazjonalnym wyprzedzaniu mam 9 - a nawet odrobinkę mniej ;) Honda
~kamil05041
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Na trasie uda się zejść do 9litrów gazu ale chyba mniej jak 9.2 nigdy nie osiągnąłem. Wjeździe mieszanej do pracy mam 30km w jedną stronę w tym 5 przez miasto wychodzi mi od 10.2 do 10.5 mniej więcej, no a w mieście to trzeba liczyć koło 15 litrów (piszę cały czas o gazie)
~accordklubpolska.pl FMI
Sedan 1.6 i 115KM 85kW
Auto ekonomiczne, jeśli ktoś jeździ max 90 km/h to może spalić nawet 6,0/100. Ja osobiście przy dość agresywnej jeździe mam spalanie w tym autko 7,0-7,5/100. Wiadomo, że jak ktoś bardzo się postara to spali nawet 10l, ale to dotyczy każdego auta, bo jak się "butuje" to pali
~Masa
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Cena napraw.... jakich napraw??? a nawet jak się coś zdarzy to i tak sporo części jest na internecie i w małych cenach (wymieniłem tylnia klamke za 60 zł) Jechałem nim z Niemiec i na 1000km średnio palił 8.7l/100km gdzie ostro go próbowałem. W mieście już gorzej bo od 9,7 do 10.5 l
~Przejechane > 1Mkm
Sedan 2.0 Turbo Di 105KM 77kW
Największa jego zaleta, to niskie zużycie paliwa: trasa ok 5,3, miasto zależnie od korków 6,5 - 6,7 l/100km. Pomiary robię przy każdym tankowaniu. Takie przyzwyczajenie, pokazuje przy okazji stan silnika, hamulcy i ogólny stan samochodu.
~Kicek
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Mi silnik 2.0 pali 10L gazu na 100km, a jeżdżę dosyć dynamicznie, nie wlokę się za wolniejszymi użytkownikami dróg, więc jak dla mnie przyzwoicie. Części tanie i usterki często można wyeliminować samemu, wystarczy odrobina zdolności i cierpliwości.
~ariusz
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
jestem mile zaskoczony. Po zalaniu pod korek spalanie po mieście w Warszawie wyniosło 12.4/100. SPALANIE MINIMALNE, SREDNIE I NAJWIEKSZE PODAJE JAKO ORIENTACYJNE. niestety jest obowiązek podawania spalania, a ja jeszcze tego nie sprawdzilem.
~halski
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
Wiem, że każdy ma swoją opinię ale moja jest na 5. Nie jeźdże jak emeryt a dośc często wkręcam autko po 6 tys obrotów. W trybie mieszanym (z małą przewaga na trase)autko pije 8l. Pewnie i 12 tez by umialo jezdzac tylko po miescie i ze sporymi obrotami.
~- nnn
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
No i tutaj troszkę bije opo kieszeni. Wcześniej jeździłem Audi TDI ....ale.. co oszędzisz na dieslu to pakujesz w części, to turbina, to wtryski.., palenie na mrozie, świece non stop problemy! Lepiej lać benzynę ale mieć spokój i bezawaryjne auto!!
~Paszak
Sedan 1.8 i 136KM 100kW
naprawde mile zaskoczenie wszyscy mi mowili nie kupuj hondy bo nie zarobisz na benzyne powiem szczeze gowno prawda na trasie elbląg-łomża spalil mi 6,5l na 100km przy predkosci 150-160km/h a w miescie nie wszedl mi powyzej 10,5l a nie jezdze wolo
Honda Accord VI Sedan