Lista ocen Honda Accord VI Sedan 2.0 16V 147KM 108kW 1998-2002 (49) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lutek
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
biegi wchadza dobrze. bardzo ale to bardzo zadko przytnie sie 1 (moze na 6000km co nia zrobiłem było to z 4-5 razy). wsteczny tak jak w prawie w wiekszosci samochodów ma opory i ciezko wrzucic trzeba nieraz 2 lub trzy razy wcisnac sprzegło zeby biegł wpadł bez zgrzytu ale to normalka. troche przy ciezko chodzi lewarek ale chyba tak miało byc (sportowo) ogólnie ok
~djdjdjd
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Skrzynia jest odpowiednio zestrojona jednak brak 6 biegu... dla mnie jest to jedna z największych wad tego samochodu. Jadąc po autostradzie z prędkością 140 km/h mamy praktycznie już załączony vtec. Tylko po co? Nie dość, że jest głośno to do tego bardzo nieoszczędnie.
~kvazzi
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Zestopniowania wzorowo do możliwości silnika. Brakuje tylko 6 biegu na autostrady (przy 180km/h jest cos ok 5tys obr/min). Biegi wchodzą bardzo płynnie i lekko. Chociaż w mazdzie 6 było to bardziej precyzyjne i jeszcze lżejsze ale to moze dlatego ze miała 1/4 przebiegu hondziawki.
~borsuk4@autograf.pl
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Skrzynia znakomita ,krótkie skoki lewarka ,Hondowsko precyzyjna.(oczywiście do tego trzeba dodać stan sprzęgła i umiejętną zmiane biegów przez poprzednich właścicieli ).Ja z nią nie mam kompletnie problemów i czuje że nigdy nie bede miał,tak jak następni użytkownicy.
~Adam
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Krótkie przełożenia, pewny skok lewarka i sportowy charakter - tylko tyle. Należy także wspomnieć o specjalnym "zagięciu" łapy lewarka- umożliwia błyskawiczną zmianę biegów- uniemozżliwia przekręcenie silnika.
~Jakub.
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Poza ciężko wchodzącą 1 jest ok. bez rewelacji, bardzo brakuje 6 biegu w trakcie dłuższych tras (4000 obrotów przy 120km/H!! to już załączony Vtec i spalanie o niebo wyższe niż powinno...)
~bartas
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Jest dobrzeaczkolwiek mogłoby by ciutke lepiej(szczególnie wsteczny) biegi wchodzą troche twardo ale za to precyzyjnie, mi się to podoba ale niektórzy(szczególnie kobiety) narzekają- no i ten wsteczny
~Marcin
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
jest to moj pierwszy automat i na ta chwile moge powiedziec ze nastepne auto tez z automatem bardzo plynnie przerzuca biegi czy przy spokojniej jezdzie czy przy szybkiej
~pomierdor
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
zawsze wejdzie bieg ten który chcesz a nie jak u konkurencji musisz celować.piąty nieg troche za krótki mogli troche wydłużć palił by mniej a v max była by wieksza niż 225km/h i odcina
~BlueVanilla
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Automat, super wygoda, mogloby byc wiecej biegow niz 4 ale 147 koni na razie mi wystarcza, a do tego triptonic pozwala jezdzic bardzo dynamicznie. Zdecydowanie polecam automata!
Honda Accord VI Sedan