Lista ocen Honda Accord VI Sedan 2.0 16V 147KM 108kW 1998-2002 (40) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~beasdazel
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Jak dla mnie to katastrofa! możliwe, że miałem do czynienia z jakąś usterką, ale ciągłe parowanie szyb (czyszczenie klimy kanałów wentylacyjnych nie pomogło). Nawiew na szybę praktycznie nie działa nawet na najwyższych obrotach dmuchawy. na zaparowane szyby pomaga tylko klima. A wystarczy żeby trochę popadało i już szyby zaparowane;/
~Marcin
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
temperature minimalna mozna ustawic na 18 stopni nizej nie da rady dziwne..ciepla do 32 stopni. auto bardzo dobrze i szybko nagrzewa sie chodz po zakupie musialem wymienic termostat. a uklad klimatyzacji nie mialem jeszcze okazji wybrobowac ze wzgledu na panujace warunki
~Cezar01
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Climatronic działa bardzo dobrze. Parują szybki podczas deszczu- wtedy polecam klimę na szybę odpalić i po 10 sek. jest OKI ! Posiadam wersję z vebasto, wiec zimą zanim wsiądę olej jest rozgrzany, a w środku mam już ciepło! Rewelka :)
~Przemek63133
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Klimatyzacja dość słabo chłodzi a ogrzewanie dość słabo grzeje. Słaby nadmuch i dużo huku z wiatraka przy wyższych stopniach pracy. Przynajmniej w wersji z klimtronikiem. Jest dużo aut które tu wypadają dużo lepiej.
~slawcio237@interia.eu
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
klimatyzacja automatyczna ładnie chłodzi i posiada czujnik nasłonecznienia, w pasacie tego nie bylo.niektórzy nazekają na parowanie szyb,ele to dlatego ze nie wymieniają filtra kabinowego.
~Kicek
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Samochód zimą bardzo szybko się nagrzewa, klimatronik z pełną regulacją, całkiem przyzwoity nawiew na nogi i szyby. Nawet zimą nie ma konieczności osuszania szyb klimą.
~krys70
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
no tu mam troche zastrzezen,ogrzewanie spoko,ale klima (mam kolor czarny)ma troche problemow (o klime dbam i serwisuje)a brak podgrzewanych lusterek to uwazam za spory minus
~michyl@interia.pl
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
Jak deszcz trochę paruje w środku. A najgorsza jest klima ja nie włączam bo urywa z 10 koni bardzo ale to bardzo odczuwalny brak mocy
~BlueVanilla
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
No tutaj mogloby byc lepiej w bardzo mokre dni, ale moze to wplyw Irlandzkiej wilgotnosci i deszczow. W srednich warunkach idealnie i cicho.
~PiotrPPP
Sedan 2.0 16V 147KM 108kW
wentylacja dziala doskonale, jak komus slabo dziala to niech wymieni filtr pylkowy. (conajmniej raz na 2 lata). Duzy spadek mocy przy wlaczonej klimatyzacji
Honda Accord VI Sedan