Lista ocen Honda Accord VII Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2003-2008 (89)

~Sandecki Zbigniew
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Accord wart jest swojej wysokiej ceny a nawet wiecej samochod kupilem jako uzywany w salonie Toyoty diler naklanial mnie aby kupil Avensisa jednak zostalem przy Hondzie i jestem z tego bardzo zadowolonny auto bylo warte swojej ceny i gdybym mial zmieniac to tylko na inna Honde choc moze sprobowalbym dla odmiany Toyote
~zulu
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Samochód ogromny z wielkim bagażnikiem.... prawie jak autobus:) Może to rzecz gustu, ale brzydki z tyłu. Plastiki we wnętrzu przyjemne w dotyku ale podatne na uszkodzenia. Mozna by powiedzieć że jazda accordem to sama przyjemność gdyby nie hałas spod kół na wybojach. Praktycznie bezawaryjny przy przebiegu 91 000 km.
3,8
~szymon
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Bardzo zróżnicowane serwisy. We Wrocławiu dno. Polecam Auto Kopex w Katowicach. Lubi odpryskiwać lakier i to nie jest odosobniony przypadek. Mam już pierwsze ślady rdzawego nalotu.
~dygin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
bardzo dobry silnik pod względem bezawaryjności, wystarczy wymieniać regularnie olej i filtry i powinno być dobrze, jedyny minus to, żeby poczuć te 155 KM to trzeba tym silnikiem zakręcić ale silnik to lubi a i kierowcy sprawia to wielka przyjeność (Silnik)
~hacura@wp.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Wygodne auto rodzinne, z niezbędnym wyposażeniem, do szczęścia brakuje tylko kilku bajerów (np. pogłaśniania radia ze wzrostem prędkości)
~yomi
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
auto warte swej ceny .kupiłem od pierwszego właścićela który zakupił w polskim salonie do końca serwisowana dla mnie jest to rewelacyjny obszerny i wygodny wóz
4,1
~Szymon
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Auto swietne na dlugie trasy. Jako kombi bardzo pakowne (wiozlem szafe 2m, 2 rowery i inne duzogabarytowe - mieszcza sie mimo, ze bagaznik jest dosc plytki). Do ok 140 km/h jest cicho. Zawieszenie sztywne - w zakrety wchodzi bardzo pewnie, na gorszych nawierzchniach czuc to i owo. No i swietny wyglad. Mimo 11 lat nadal wyglada na drogie auto ;)
~Andrzej z Łodzi
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Praktyczne auto, z bardzo fajnym silnikiem. 9 lat użytkowania bez większych problemów. Auto świetne w trasie, genialne na autostradzie. Kupiłem auto jak miało 9 lat, sprzedałem po 8 lat użytkowania. Opinie wystawiam po sprzedaży auta.
~rms@ap.krakow.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Nie żałuję, że kupiłem ten samochód - chociaż tani nie był. Jestem pierwszym właścicielem.

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Jerry
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Dobry samochód godny polecenia. Jednak brak takich rzeczy jak komputer pokładowy, czy np. automatycznego zasuwania szyb przy włączeniu alarmu, itp. nieco zadziwia przy takiej marce jak Honda.
Honda Accord VII Kombi