Lista ocen Honda Accord VII Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2003-2008 (89)

~rsACCORD
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jest bardzo dobrze wykonanym samochodem.Idealnie spasowany, nic nie trzeszczy,nie stuka. Duży komfort jazdy-zawieszenie pracuje spokojnie,nawet polskie koleiny nie wywołują nerwowości.Bardzo dobre audio.Wygodny system składania tylnych foteli, potężny bagażnik,duża ładowność.
~Czyżo
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Auto, które można tylko kochać.... Jakość materiałów, wygląd, spalanie oraz wyposażenie zaspokoją każdego... A to niby tylko wersja COMFORT. Dla mnie to po V generacji powrót do pięknych czasów.
~wojciech.sobota@wp.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Producent powinien zdecydować, auto limuzyna czy sportowe. Komfort bardzo daleki od tego co daje Renault. Fotele, zawieszenie i ekonomia w porównaniu z francuzem wysiadają po pierwszych 500 km. Dystrybutor na Polskę powinien także bardziej zadbać o kulturę obsługi serwisowej na Kujawach. To ja jestem klientem a nie odwrotnie!!! Dział sprzedaży bez zarzutu.
~kreska
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Mimo wymienionych minusików, jestem bardzo zadowolony z samochodu. Jazda nim sprawia wielką frajdę.
~Sławek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Auto wygodne. Duży kufer. Bardzo dobra ergonomia. Mechanicznie praktycznie niezawodne. Ocenę obniżam za korozję.
~Tomasz
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Chodzi delikatnie jak łódeczka super, ładnie się trzyma drogi, Do tego trzeba pamiętać o dobrych oponach. (Układ jezdny)
3,7
~jmicka@pata.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Zawieszenie daje o sobie znać na polskich drogach w sposób baaaardzo dosadny. Jazda po nierównościach poprzecznych to prawdziwa męka, pomimo opon 195/65/15. Jest to najmniej komfortowy samochód tej klasy jakim jeździłem. Stuki z zawieszenia, a co za tym idzie różne poskrzypywania we wnętrzu na porządku dziennym. Przyjemność jazdy tym samochodem to droga idealna których w Polsce jest niewielki procent. Obecnie trochę żałuje zakupu a niewątpliwą...
3,6
~Patryk
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Honda accord 7 gen dość twarde dobrze wykończone specyficzny wygląd kto co lubi .Awaryjne ? Nie jedynie trzeba zadbać o układ hamulcowy i dolać trochę oleju :) lubię ten samochodzik mimo że jeżdżę już innym ale szkoda mi go sprzedać
~g.koszalka@chello.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Z samochodu jestem b. zadowolony. Doskonały na wakacje z dziećmi - bagażnik olbrzymi (oczywiści sam - to znaczy bez rodziny - wolałbym jeździć cichszymi bardziej dynamicznym i ekonomiczniejszym sedanem). Co mi się nie podoba: nie można włączyć radia bez kluczyka (a więc nie mogę zostawić dzieciom radia jak wychodzę na chwilę), mechaniczny włącznik podgrzewania lusterek - łatwo zapomnieć i nie wyłączy się nawet po wyłączeniu samochodu.
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
10,2
10,7
~Kazimierz74
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Bardzo dobry silnik, jak kazdy hondy lubi wysokie obroty. Do od 2500-4000obr spokojny i cichy powyżej wulkan (Silnik)
Honda Accord VII Kombi