Lista ocen Honda Accord VII Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2003-2008 (89)

~http://www.technikajazdy.info
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Silnik bez wysilku wkreca sie na obroty, ale jednoczesnie ciagnia tez od dolu. Ladnie swiszczy na odjeciu. Moc oddawana jest plynnie. Trzeba sie jednak przyzwyczaic, ze to silnik stosunkowo wysoko obrotowy i jego zaleta to moc, a nie moment obrotowy. Czasami ciezko "wskoczyc" w przerwe miedzy autami bez redukcji. (Silnik)
~jinxsior
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jestem zachwycony. Za dwa tygodnie zakładam gaz, wiec problem spalania bede mial z głowy.
~Marcin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jak się dba tak się ma jest złotym powiedzeniem. Instalacja LPG założona przy przebiegu 160 tyś. Dziś 215 tyś. Przez cały okres używania żadnej awarii. Regenerowałem tylne zaciski hamulcowe bo tłoczek nie odbijał i czasem zgrzytało czy felga ciepła. Poza tym wymiana oleju, filtrów oraz bezwzględnie regulacja zaworów co 20 tyś km i nic poza tym. (Silnik)
3,5
~irekgaz@o2.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Wszystko zależy od tego czego się oczekuje od auta - ja cenię nade wszystko komfort, ciszę, wygodę,hałas mnie męczy - pod tym względem Honda Accord VII rozczaruje was,skromne i oszczędne wyciszenia, szumy od podwozia,stuki zawieszenia , zbyt twarde, poprzednie modele miały miększe zawieszenie i wydaje mi się że wersje japońskie starszych modeli były dużo lepiej wyciszone, Cenię dynamikę , nie mam 18lat i nie jeżdżę sportowo ale chcę...
~Jacek.Korz@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
To dobry samochód, o bardzo sprawnym silniku i na razie w pełni bez awaryjny, ładna sportowa sylwetka, stosunkowo mały bagażnik limuzyny i pralki nie przwieziemy, ale może dać dużo radości z jazdy szczególnie na wyższych obrotach, złużycie paliwa 10 l trzeba uznać za zadawalajace,do ideału brakuje trzaski /oby dało się je usunąć/, może elektryczna /bardziej płynna regulacja pozycji kierowcy/, nawigacja z telefonem i zmieniarką płyt i krętych...
~szymon.kubas@mappolska.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Chyba nie ma lepszego benzyniaka pod względem kultury pracy, wchodzenia na obroty, ale ze słabszym, klekoczącym turbo deaslem na trasie nie powalczę - zostaję w tyle.:( Mój pali olej od samego początku - nawet do 4-5 litrów co 20 tys. km trzeba dolać, ale być może to przez dynamiczną jazdę - ale honda chyba od tego jest. (Silnik)
~wertyk
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jakoś przywiązałem się do tej marki i bardzo ją sobie cenię. Ocena 5 z małymi minusami za drobiazgi do których się przyzwyczaiłem i już tak bardzo mnie nie rażą jak kiedyś.
~Kopytko
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jeśli chodzi o całokształt nie wyobrażam sobie zakupu innego samochodu w tej cenie, który spełniłby bardziej moje oczekiwania. Średnie spalanie dla mojej hondy poniżej 9 litrów miasto. 6.8 bardzo spokojna jazda na długiej trasie. Poniżej 10 l totalny but. Świetnie trzymanie w zakrętach. Zawieszenie ok. Wyciszenie kabiny slabe ale da się przyzwyczaić. Silnik pracuje bardzo równo i cicho. Rzeczywiście lubi wyższe obroty od 3.5 jednak świetnie...
~KajaK
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Samochód typowo rodzinny: dwie dorosłe, dwójka dzieci. Z tyłu mało miejsca dla dorosłych na nogi. Bardzo dobry bagażnik, płaska podłoga, brak nadkoli! Z przodu jako pasażer dla osoby powyżej 185m mało miejsca na nogi! Z tyłu dla takiej osoby szkoda gadać. Słabo się wkLada dziecko do fotelika! nisko!
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
10,2
10,7
~wojtas
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Brakuje komputera pokladowego(za 100 tyś pln moglaby się Honda wysilić na jego zamontowanie), brakuje w mojej wersji xenonów, i beznadzieja --relingi za doplatą i czujniki cofania(w skodzie dają w standarcie!!!!!)--to nie ta klasa.
Honda Accord VII Kombi