Lista ocen Honda Accord VII Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2003-2008 (89)

~zdzichu
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Fajne auto. Piekna stylistyka,dobry silnik,ergonomia pojemnosc i NIEZAWODNOC!! Najwiekszy minus to twardosc zawieszenia-tył i wyciszenie.
~TOMCIO
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
NIE JEST TO S-KLASA ALE JEST OK. TYLKO ZAWIESZENIE ZBYT TWARDE I NIE WYGODNE TWARDE FOTELE
4,1
~Zoom
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Poza silnikiem i skrzynią biegów jestem rozczarowany tym autem. Pedał gazu, sprzęgło oraz wykończenie wnętrza to dla mnie nieporozumienie. Powyżej 120 km/h daje znać o sobie zbyt czułe wspomaganie kierownicy i auto ,,myszkuje,, mimo dobrych opon i dobrze ustawionej zbieżności. Auto dla koneserów. Wcześniejsze moje auto - Mazda 6 bije na głowę Hondę. Jak tylko sprzedam Accorda to wracam do Mazdy na 100%!
~Marek z Warszawy
~rafii
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Ktos kto pisze o braku mocu modelu 2.0 chyba nie potrafi uzywac silnika hondy ja tylko czekam az żona opusci pojazd i moge na krotkiej trasie powalczyc z kopciuchami ale jest zdziwko jak zapinam nr 3 i odjezdzam. Mi hanka daje duzo frajdy i polecam do dynamicznej jazdy jak na spacer i bitwe moj pali 5,5 to kopciucha i po klopocie.
~czarnabestia@op.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
elastycznosc mogla by byc wieksza,kultura pracy bardzo przyjemna (Silnik)
~k.blusiewicz
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
bardzo dobrze ułożene przełożenia, przyjemność w zmianie biegów (Skrzynia biegów)
~tomek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
słaby podłokietnik, foteliki dla dzieci nie mieszczą się między zapinki pasów bezp. (Ergonomia)
~bodzio
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
nie mam większych uwag auto prowadzi się pewnie i precyzyjnie (Układ jezdny)
~arczi
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Ogólnie auto ok. komfortowe ale silnik po dużym przebiegu traci nieco moc i nie jest takie zrywne jak na początku. W mieście duże spalanie jak dla mnie. Przy średnich korkach jak to w Warszawie spalanie 11,6l a przy korkach dużych, długie postoje spalanie nawet 12,8l i to przy ekonomicznym stylu jazdy
Honda Accord VII Kombi