Oceny Honda Accord VII Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW 2003-2008

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Honda Accord VII Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW 2003-2008

~learntoswim9
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Tym autem przejechałem 97.000 km, posiadałem je przez 4 lata. Auto niezawodne, świetnie wyglądające jak na kombi (wersja Type-S). Silnik najmocniejszy z dostępnych ale w normalnej jeździe osiągami nie powala (podjazd pod górę w Alpach przy 5 osobach na pokładzie, włączonym AC, zapakowanym bagażniku i boksie dachowym utkwił mi na długo w pamięci) Byłoby to fantastyczne auto gdyby nie: marne wyciszenie; słabe zabezpieczenia antykorozyjne;...
~Lyju998
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Hondę kupiłem w wersji Type-s w kolorze czerwonym. Auto zakupione jako 10 letnie. Przez okres użytkowania zero problemów. Silnik 2.4 po prostu rewelacja. Według mojej opinii najlepszy silnik z możliwych. Osiągi naprawdę super a spalanie niewielkie w stosunku do mocy. Jedynym minusem jest troszkę za mało miejsca dla pasażerów z tyłu. Bagażnik przepastny w wersji kombi natomiast miejsca z tyłu na kanapie ciut za mało. W accordzie VIII jest...
~klimper
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Czy warto kupić 13 letnią HONDE ACCORD ? Na swoim przykładzie odpowiadam na to pytanie. Po przesiadce z Yarisa ciężko nie napisać pozytywnej opinii jeśli chodzi o wygodę. Bardzo wygodne fotele. Fajny system audio w wersji Executive. Brak poważnych awarii tylko zachęca do dłuższego użytkowania. Więcej szczegółów w poszczególnych kategoriach. Jak coś to klimper@poczta.onet.pl
~Rob
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Accorda kupiłem ze świadomego wyboru i tak kupuje samochód prawdziwy mężczyzna:), zawsze marzyłem o wersji 2,4 i wreszcie się udało. Poprzednio również użytkowałem Accorda, następny także będzie Accord:) Natomiast prowadziłem bardzo wiele rozmaitych bryczek i mam rozległe porównanie:)
~Patryk
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Mam brytyczyjczyka, type s. Calkiem sprawne i mile w uzytkowaniu autko. Po kilku przerobkach mogloby byc jeszcze lepiej. Tak czy siak nie ma co narzekac, odpalasz kluczyc i sie nie przejmujesz. Jedziesz
~klops
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Całkiem fajne auto. Porządnie wykonane, pozbawione w zasadzie wad fabrycznych co w dzisiejszych czasach jest ewenementem. Stosunkowo dynamiczne i umiarkowanie oszczędne. Estetycznie kontrowersyjne, moim zdaniem wersja kombi zestarzała się bardzo brzydko. Wygląda jak trumnowóz, sedan znacznie lepiej wypada pod tym względem. Sytuację ratują trochę dokładki z wersji Type-S.

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~Bartek
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Auto rodzinne pojemne , troche lubi paliwo ale cos za cos. Niezwodne bogato wyposazone. Ogolnie idzie sie zakochac automat i ten silnik to rewelacja. Polecam i powiem ze wielu znajomych zazdrosci mi tego auta.
~Piotr
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Świetny samochód na długie trasy, szybki, mocny i dość oszczędny. Przy regularnej, okresowej wymianie płynów i elementów eksploatacyjnych nie wymaga żadnego dodatkowego wkładu finansowego. Mógłby być lepiej wyciszony. Ale frajdy z jazdy daje mnóstwo.
~Bogdan3
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Versja Tourer Executive, skory. Po podliczeniu wszystkich gadzetow w Mondeo wyszlo mi wiecej. Co do braku komputera, to uwazam to za sluszne. Mialem w poprzednim pojezdzie i nie widzialem zadnego uzytku
~KotteK
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Auto faktycznie jak przystało na japońskie produkcje jest niezawodne. Jednak na wstępie trzeba zaznaczyć jak dbasz tak masz!
Honda Accord VII Kombi