Lista ocen Honda Accord VII (341) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 301 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Honda szybsza niż wygląda
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Jedynym mankamentem jest radio które wyłącza się w najmniej oczekiwanych momentach. Po ponownym włączeniu silnika działa poprawnie.
~krakra
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
jeszcze hondzie mnie nie zawiodła, zawsze dojechałem z nią do celu bez problemu.... jednorazowo przejechałem 1350 km no problemo
~Dominik
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jednorazowy problem z immobilizerem, który powodował szybsze rozładowanie się akumulatora. Po wymianie problem zniknął.
~janeek29
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
wymienione 2 tulejki wahacza. Szumiąca pompa wspomagania. Zapaliło sie VSA- wystarczyło dolac płynu hamulcowego
~klops
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Tu się praktycznie nic nie psuje. Czasem jakiś czujnik ABS czy tego typu pierdoła ale to wszystko do naprawy niskim kosztem.
~Szymon
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Zarowki swiatel mijania i swiatla pozycyjnego, zapiekl sie cylinderek hamulca tylnego kola. Reszta to sprawy esploatacyjne.
~fryzjer1981
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
W okresie krótkiego użytkowania - odpukać - nie dzieje się nic poza centralnym zamkiem drzwi kierowcy który ich nie zamyka
~muse1
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Posłuszeństwa mogą odmówić silniczki zamka centralnego poszczególnych drzwi i jak to w hondzie to chyba tyle :)
~dshjk
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
co do niezawodności to jest super przez cały czas użytkowania samochodu jedyny problem jaki miałem to 2 razy przepalona żarówka:)
~dygin
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
krótko mam to auto więc trudno mi wystawiać jakieś konkretne wnioski i osądy, póki co bez niespodzianek (poza jedną)