Lista ocen Honda Accord VII (341) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 301 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~(JS)
Coupe 3.0 i V6 24V 240KM 177kW
Posiadam egzemplarz już po liftingu i to chyba powoduje bardzo wysoki poziom dopracowania - chociaż tego się oczywiście po Hondzie spodziewałem... To nie pierwsze moje auto tego koncernu zza oceanu
~Adam
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Nie jest źle. Ale przy przebiegu 110000km plastiki niestety już trzeszczą (samochód bezwypadkowy) Poza tym nic nie było jeszcze robione tylko olej wymieniam. Nawet zawieszenie jest jeszcze oryginalne
~yaak@o2.pl
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
posiadam to auto od 4 miesiecy i zrobilem 20tys km wiec na razie trudno powiedziec, wymienilem jedynie wycieraczki, filtr przeciwpylkowy i akumulator, no i oczywiscie standardowa wymiana oleju i filtru oleju,
~teraz bmw
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Trzeszczy tapicerka, skrzypią drzwi przy zamykaniu, ale z tym mozna zyc. Natomiast w kierownicy coś turkoce, w servisie podobno sprawdzili i nic niema. To moim zdaniem najwiekszy mankament tego auta (mojego)
~Roskolnikov
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Przy tym kilometrazu nie mialem jeszcze okazji wymieniac doslownie niczego oprocz jak wiadomo elementow sciernych jak opony, klocki, serwisu (olej, filtry itd.) i oby bylo tak jak najdluzej :-)
~Robert Pacyniak
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
oprócz klockowi oleju nic się nie psulo .. aaaa!!!!!!!przy 3000 km przebiegu spaliła się żarówka ksenonowa . A te jelopy w Centrali Hondy twierdzili,że tak ma być. wymienili w końcu na gwarancji
~Jacek.Korz@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
sprawny ibez awaryiny ale czujnik temp. zew 3x naprawiany i regulowany w srewisie i dalej zawyża o 2 stopnie, drzwi kierowcy plastyki trzaskają, i to mnie złości, może serwis to naprawi,
~Marek
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
W moim egzemplarzu ,wymieniłem dużo części np.tylny mechanizm wycieraczki, podnośniki szyb przednich,centralne zamki itp.Accord w wersji "7" jest dużo gorszy od "6"
~Zygmunt
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Koszenie opon,przecierajaca sie masakrycznie szybko skóra pomimo pielęgnacji,parujące uparcie reflektory,urywające się osłony silnika (jeżdze ostrożnie a pomimo tego coś nie funguje)
Dziennik kosztów dla Honda Accord VII
7,6
10,4
12,0
~say
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
może być . minusem jest sterowanie sprzęgłem i ......to prawie tyle. Japońscy konstruktorzy silników to jednak profesjonaliści. Polecam ten silnik i benzynowy 2.4 - malina.