Lista ocen Honda Accord VII (341) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 301 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mopek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Leci dużo drobiazgów wynikających z normalnego zmęczenia materiału(pokrętło od ogrzewania, sterownik szyb, sworzeń, wachacze, uszczelki w silniku, sprężarka klimy)
~Bogdan3
Kombi 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Mam wersję kombi z automatycznym otweiraniem / zamykaniem pokrywy. Jest niestety zużycie elektrycznego zamka i zaczyna trzeszczeć, prubują coś z tym zrobić, Zobaczymy.
~byłypassat
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Nic się nie działo, poza wytarciem gumowej nakładki na sprzęgło 37 zł. Brał trochę olej do pierwszego przeglądu / w sumie dolałem ok. 2 litrów na 20000 km/, po nim przestał.
~staszek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
żarówki przepalajace sie nagminnie,rdza,dziury w tapicerce ,trzeszczaca deska,problemy z podnosnikiem szyby,słabe uszczelki -cieknący szyber
~jan
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Brak większych mankamentów. Przepalona żarówka, zużyty ściągacz pasów bezpieczeństwa po stronie kierowcy, trzeszczący schowek podczas jazdy
~VTEC Ghost
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Zdarza mi się, że zacina się wyskakujący spryskiwacz reflektorów. WD40 załatwia sprawę, ale problem powraca - myślę, że jest to kwestia przeczyszczenia.
~damianul
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Wymieniałem 4 czy 5 żarówek ( nie wiem czy to usterka :)) i ostatnio padło mi sterowanie szybą kierowcy- jak na 12sto letnie auto jest ok :)
~Marcin
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Brak jakichkolwiek usterek podczas mojej dwuletniej eksploatacji. Głównie pod tym kątem wybierany był ten samochód i przyznam, że był to bardzo trafny wybór.
~PrzemekO
Sedan 2.4 i-VTEC 16V Type-S 190KM 140kW
ASO drogie, części na rynku jest masa. Awaria mechanizmu otwierania/zamykania spryskiwacza ksenonu, lecz był zabrudzony. W ASO konserwacja 50zł
~MarioDLN
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Było kilka niektóre troszke kosztowne inne to zwykłe bzdury. W końcu ponad 10 lat ma moja hania, więc nie można narzekać. Dobrze ze to tylko drobnostki