Lista ocen Honda Accord VII (341) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 301 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~subaru2002
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
w sumie to mam 2 problemy o ktorych wiedzialem jak kupowalem. 1. Nie dziala czytnik DVD Nawigacji 2. Zimne powietrze wieje na jedna strone- brak reakcji na zmiany
~Tomek
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Drobne usterki? W tym pojeździe nie występują żadne usterki! Terminowa oraz kompleksowa wymiana części eksploatacyjnych i tego samochodu można być pewnym jak mało czego.
~aress
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jeszcze nie miałem, mój 7 latek działa jak z salonu, trochę za krótki czas użytkowania, żeby mieć twardą opinię na ten temat, ale znam osoby mające Hondę Accord i chwalą bardzo.
~fryzjer1981
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
awaria centralnego zamka drzwi kierowcy ( typowe ) i chyba jedna żzróweczka podświetlenia tablicy coś chyba nie łączy bo czasami lekko przygaśnie - nic poza tym
~Alek
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Auto ma przejechane 100tys, od 20tys w moich rękach. W tym czasie awarii uległ jeden z zacisków hamulcowcyh, którym zaczął sączyć się płyn. Regeneracja - 350zł. Poza tym brak awarii.
~Lukasz
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Sonda Lambda przy przebiegu 200 000 km, jezdze na niej dalej i nic sie nie dzieje moc oki, pali idealnie nie kopci.. wymiana ASO 1000 zl ja postawie na uzywana za 200 zl
~biuro@sound-project.com.pl
Kombi 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Awarie tylnej klapy(w ASO nie wiedzą co jest przyczyną - rozebrali, popatrzyli , poskładali i działa!!! Zapłaciłem ponad 300 złotych, po pół roku znowu nie działa)
~k.kubowicz@yahoo.co.uk
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
i tutaj dochodzimy do punktu gdzie mozna hondzie hylac berety.w tej kategorii wsrod diesli nie ma sobie rownych nie mowie tego jako wlasciciel.naprawde japonczyki tutaj gora
~pw
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Dosc czesto zapala sie dłużej kontrola airbaga łącznie z pomaranczowa ikonka ostrzegawcza komputera pokładowego, przyczyna nieznana, nie jest to akumulator jak sugerował dealer

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~szymon.kubas@mappolska.pl
Kombi 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Coś się trzęsie w środku, ale mało uciążliwie i przeciera się fotel kierowcy. Zbyt często spalają się żarówki. Żarówki świateł drogowych, tak 4 razy w roku muszę wymieniać.