Lista ocen Honda Accord VII Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2002-2008 (141) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zenek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Wymiana czujnika abs, sonda lambda i pare nie istotnych rzeczy typu żarówki czy płyny. Na gazie jezdzi już 250tys! Żadnych problemów. A tak się balem gazu :) Rewelacja :) spalanie około 12litrow gazu przy agresywnej jezdzie.
~aress
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
To sprawa indywidualna, no tak, ale nie ma tanich samochodów w utrzymaniu części zamienne cenowo się zrównały wszystkich marek taka ich polityka zarabiać na serwisach, Honda jest nie zawodna i na pewno się to przekłada na ekonomię.
~wqwojtek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jak dotąd żadnych napraw. Wymiany eksploatacyjne wyłącznie - ceny nie są najniższe ale w ujęciu rocznym eksploatacja auta wyniosła mnie mniej niż Opla Vectry, który ma części po 30 złotych ale trzeba je kupować i wymieniać co miesiąc.
~Arek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Spalanie uzależnione od obrotów, na starej jedynce zejde ponizej 7l, na A1 przy 150km/h i wiecej spali 9l. Miasto w gdanskich korkach okolo 10l zima potrafi 12l. Napraw 0, tylko oleje i filtry, silnik na lancuchu.
~Max
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jak dla mnie rewelacyjne zużycie paliwa choć przydała by się skrzynia 6. W mieście 9-10 trasa max 8. Przeglądy w ASO okolice 1000zł. Jak dla mnie rewelacyjne auto sprzedane jedynie z powodu zapotrzebowania na kombiaka.
~tomslowik
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jak na dynamike i wielkosc auta jest do zaakceptowania. Szczegolnie bylem zaskoczony jak kiedys jadac po autostradzie na ograniczeniu do rownych 90km/h (a musialem ze wzgledu na kamery) wyszlo mi piatka z przecinkiem!!!
~venglin
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jadąc jak emeryt, jestem w stanie na trasie zejść do 6 l / 100 km. Jadąc normalnie - 8 l na trasie, 10 l w mieście. Pierwsze przeglądy w ASO są tanie (ok. 500 zł), ale po 3 latach czeka nas przegląd za 1500 zł.
~quackie
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Oceny producenta są mocno przesadzone (w dół), mimo to jestem b. zadowolony - proporcja zużycia do osiągów i silnika i komfortu jazdy jest bardziej niż zadowalająca. Na razie nie robiłem przeglądów. Napraw też nie.
~Artur L.
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Na razie nie udaje mi się zejśc poza miastem do poziomu poniżej 8,6 l, ale silnik dopiero się dociera. Mam nadzieję, że będzie lepiej. Poza tym dzięki cennym opiniom wiedziałem, że nie mam co liczyć na niskie pułapy zużycia.
~Piotr
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
No niestety jak się jeździ na 6000 obrotów to Hondzia lubi wypić nawet 11,5. Natomiast na trasie bez problemu można ją zmusić do 8,5-9,0 a nawet niżej. Tylko że to niemożliwe bo to auto po prostu kusi do szybkiej i agresywnej jazdy
Honda Accord VII Sedan