Lista ocen Honda Accord VII Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW 2002-2008 (141) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ttu
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Honda pali tak jak kierowca ciśnie na gaz - spokojny emeryt uzna ją za oszczędny samochód, a fan prędkości > 140 km/h za za auto paliwożerne - ale "fizyki Pan nie zmienisz". Ekonomicznosć poprawiaja rzadkie naprawy i duża dostępność tańszych zamienników lub uzywek.
~mario.mmz
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Przy 2 litrach pojemności, spokojnej jeździe 70/30 trasa/miasto i włączonej non stop klimatyzacji auto spala mi średnio ok. 7,7 l/100km. Minus - ceny przeglądów nie należą do najtańszych, ale auto jest praktycznie bezobsługowe. Napraw do tej pory (81.000 km) - BRAK.
~Duch
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Przegląd po 3 latach miałem w ASO - 500 złotych z groszami. Paliwo w mieście oczywiście trochę kosztuje (samochód nie jest mały) ale o dziwo nie więcej niż mój Focus (silnik 1.6) więc jestem zadowolony (obawiałem się większego zużycia). Na trasie jest bardzo dobrze.
~accord
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Najbogatsza wersja w automacie więc opłacalny zakup to raczej nie był. Zużycie paliwa - nie udało mi się zejść poniżej 10l/100 km, ale jeżdżę dosyć dynamicznie. Z przyczepą campingową pali jak smok ok. 16-20 l/100 km. Kupiłem nową - jeszcze nic nie naprawiane, żadnych usterek.
~zadowolony
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Nie wyliczam szczegółowych ilości - jedynie ostatnio sprawdziłem że na odcinku ok. 300 km, z czego połowa przypadła na miasto, 1/4 na trasę a 1/4 na trasę w gigantycznym korku (3 h przejechałem ok. 30 km) spalanie wyniosło 9,2 l/100 - byłem naprawdę bardzo miło zaskoczony!
~M@gik
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Jak na tak duże auto z 2 litrowym silnikiem to spalanie rzędu 7 do 8 litrów wydaje mi sie byc wiecej niz zadawalajace.Sprawdzalem juz kilka razy i nigdy nie przekroczyło 8 litrów.Dodam ze nie jezdze jakos extremalnie ale zawalidroga tez nie jestem.
~sandar10@wp.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Codzienna jazda 70% Trójmiasto - 30% trasa Lato 8,6-8,9 (mininalnie 8,36) Zima 9,0-9,5 (max pomiar 10,5 - ale tylko raz) Klimatyzacji staram się nie używać (ze względów zdrowotnych) Przegląd miałem darmowy - to cena negocjacji u dealera.
~marek król
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
No leca pierdoły....Zaparowane leflektory,po nawiercaniu ok,rdza-trzeba troche wydac żeby się nie bać,stabilizatory swiateł połamane,nie ma sensu wymieniac,sztuka 1tys zł i tez sie łamie.Wahacze ,gumy tak sobie radza z drogami....
~marek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Miałem zadbany model ale przychodził eksploatacyjnie czas na zmianę wielu rzeczy,no może paru ponad przeciętną .Nie ma wiecznych aut.Wyraźnie droższe części niż u konkurencji (ze nie wspomnę o Pasku bo tutaj nokaut)

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wasyl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V 155KM 114kW
Accord nie należy do super oszczędnych aut, ale mam tu na myśli TYLKO średnie spalanie, auto lubi wysokie obroty a to powoduje większy apetyt na paliwo, taki jego urok ale rekompensuje to całkowita bezawaryjność samochodu
Honda Accord VII Sedan