Lista ocen Honda Accord VII Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW 2002-2008 (20) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Zużyty wałek wydechowy wada fabryczna (105 tys.), synchronizator skrzyni biegów - serwis ...\"zdarza się szczególnie w CRV ale akcji serwisowej nie było ...\" (125tys.)Wgrywanie nowego oprogramowania komputera (akcja serwisowa). Obecnie drżenie chyba przeguby się kończą. Mimo tych nieprzyjemności wystawiam ocenę dobrą ponieważ - w odróżnieniu od znajomych użytkujących inne nowe wynalazki nigdy nie musiałem wzywać pomocy drogowej.
~trampen@go2.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
W aucie występują dwie wady fabryczne, które kwalifikują do bezpłatnej wymiany w ASO (nawet jeśli autko nie jest już na gwarancji): 1) parujące od wewnątrz reflektory przednie (po deszczowej pogodzie) 2) wiązka przewodów doprowadzająca zasilanie do świateł w tylnej klapie (po pewnym czasie użytkowania auta mogą pękać w niej przewody, wiec lepiej wymienić)
~mateusz607
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Poważne usterki które w tych samochodach występują (ja wymieniałem tylko wałek rozrządu) w porę zdiagnozowane NIE UNIERUCHAMIAJĄ AUTA. Wałek rozrządu- na widocznym zużyciu można przejechać dziesiątki kilometrów. Urywający się sworzeń wahacza- może unieruchomić auto, ale odpowiednio wcześniej daje o sobie znać.
~marcin_ka99
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Z powaznych usterek to tylko sonda lambda. Zapalala mi sie jeszcze dwa razy kontrolka check engine P0420 (katalizator ponizej wartosci progowej 1 1) ale spowodowane to bylo raz przez nadpalone juz swiecie, a za drugim razem zla jakoscia paliwa.
~Mario
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
spaliłem przez 1,5 roku użytkowania sprzęgło. Może to moja wina ale może i nie. Poza tym nic nic nic. W innym miałem problemy z zawieszeniem itd. A tu 100 000 km i nic.
~tomas
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
miałem problem ze stacyjką, dziwne dźwięki się z niej wydobywały podczas uruchamiania silnika... okazało się, że kostka stacyjki miała tzw. zimny lut
~Neck
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Ideał. Zero usterek. Jak to się mówi auto nie do zaj...nia. Właściwie to nie ma sensu kupować nowej Hondy bo używane i tak się nie psują ;-)
~marek.s11@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
Samochód poza standardowymi przeglądami co 20 tys.km nie "zgłaszał" dodatkowych potrzeb odwiedzenia serwisu.
~maniak
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
.Witajcie wszyscy, to moje pierwsze większe auto
~przemek
Sedan 2.0 i-VTEC 16V Sport 155KM 114kW
rok jazdy i narazie brak.oby tak dalej
Honda Accord VII Sedan