Lista ocen Honda Accord VII Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW 2002-2008 (35) - Widoczność

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Widoczność do przodu bardzo dobra, z tyłu przydała by się kamera cofania. Oczywiście w wersji Executive taką jak posiadałem, czyli z dużym dodatkowym wyświetlaczem, dołożenie kamery cofania i podłączenie do ekranu nie stanowi dużego dodatkowego kosztu a na pewno podnosi komfort.
~Były Passat
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Słaba do tyłu, nie założyłem czujników cofania i żałuję, parę razu ich brak mnie trochę kosztował i to w okolicach własnego garażu. Lusterka nie dają pełnej kontroli, w Maździe 6 widoczność w lewym zwłaszcza lusterko lepsza - specjalny kształt dopasowany do kształtu karoserii.
~Przem -Rawa
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Do przodu super. do tyłu przy cofaniu przydałyby się czujniki parkowania. Ponadto czasami musze otworzyć drzwi kierowcy (cofając), i wychylam sie z auta aby nie uderzyć w przeszkodę stojącą za autem.
~Bartek
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Bardzo dobra widoczność do przodu i na boki, słaba do tyłu - wysoki kufer i szerokie tylne słupki w połączeniu z za małymi lusterkami skutecznie ją ograniczają.
~MarioDLN
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Ogólnie jest ok przy sedanie mogłaby być lepsza widoczność do tyłu, osobiście muszę głową dotknąć podsufitki by zobaczyć choć trochę kupra ale da się to znieść.
~Nightflyer
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Moglo byc nieco lepiej, ale podejrzewam ze kosztem zmiany designu. Wole drobine gorsza widocznosc do tylu, zreszta sa czujniki parkowania.
~Rafal.g
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
Brakuje czujników z tyłu samochodu. Słupek A dość szeroki i czasem trzeba się wychylic żeby zobaczyć inny samochód.
~Marek
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
W mojej ocenie w tych rocznikach i pieniądzach to najbardziej komfortowe auto. Barkuje tylko porządnego NAVI i radia z USB, BT
~onkyo
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
no tutaj przeszkadzaja mi przednie słupki przy szybach są szerokie i kufer trochę jest za wysoki (posiadam wersje z spojlerem )

Usterki Honda Accord VII

Honda Accord VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Przemo
Sedan 2.4 i-VTEC 16V 190KM 140kW
cóż widoczność do tyłu....czujnik parkowania po prostu obowiązkowy. nie jestem za wysoki i końca maski też nie widzę
Honda Accord VII Sedan