Lista ocen Honda Accord VIII Kombi (68) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Jak pisałem wcześniej, z przodu dobrze, z tyłu trochę mało miejsca. Bagażnik trochę mały - to bez dyskusji. Na plus należy dodać, że w standardzie jest dodatkowa siatka, zwiększająca objętość bagażnika.
~Alan
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Dla kierowcy jest OK. Dla pozostałych pasażerów beznadzieja i straszna mordęga podczas dłuższych jazd. Mimo, że to kombi to miejsca mniej niż w kompaktowym Mitsubishi.
~jarek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
z przodu super z tyłu dobrze ,mysle ze moglo by byc jeszcze lepiej ale kosztem wyprofilowania siedzen,wole tak jak jest.siedzenia pieknie wyprofilowane, bardzo wygodnie
~accordman
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Mam 187 cm wzrostu, nie siedzę na kierownicy, raczej lubię leżeć za kółkiem a pasażerowie za moim fotelem z podobnym wzrostem przejadą długi odcinek bez bólu pleców.
~dj honda
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
z przadu dobrze z tylu troszke mniej, jednak najwyzsza osoba w rodzinie jestem ja 175cm wiec miejsca jest wystarczajaco z przadu jak i z tylu, jak dla mnie jest wystarczajaco.
~Daro
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Mam 190 cm i się mieszcze bez problemów. Fotele sper wygodne. Jezdzę na maksymalnie odsuniętym fotelu i wtedy pasażer z tyłu ma jedynie dostateczną ilosc miejsca.
~oti374@poczta.fm
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Ja mam 174 cm żona o 10 cm niższa, a tójka dzieci z tyłu póki co też nie za duza. Mieścimy się bez problemów, ale nie wiem co z tymi wyższymi.
~ae
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Bez zastrzezen. Siedzi sie nisko, mnie to odpowiada. Mozna oczywiscie sobie podciagnac siedzenie kierowcy wyzej ale to dla tych co lubia widziec maske.
~Franciszek
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Bardzo mało miejsca na tylnej kanapie, mały bagażnik. Niewygodna pozycja za kierownicą. Samochód chyba robiony z myślą o Japończykach!!!
Dziennik kosztów dla Honda Accord VIII Kombi
7,6
8,9
10,9
~adisan
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
przod idealnie, faktem jest ze zakladanie pasow nie jest wygodne, jakos dziwnie musze sie obkrecic zeby siegnac po pas ;/. Z tylu miejsca ok nawet w 3 osoby.
Honda Accord VIII Kombi