Lista ocen Honda Accord VIII Kombi (68) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~refi68
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Z przodu jest rewelacja ( accord VIII generacji dużo szerszy od poprzednika) z tyłu natomiast problem z nogami - nie ma możliwości wsunąć ich pod siedzenia z pierwszego rzędu. Kombi - ładny kształt, ale za dużo nie zapakujemy - linia klapy bagażnika opada po skosie co zmniejsza przestrzeń bagażową
~sengin
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
nie mam problemów z przestrzenią, z tyłu nikogo nie wożę i nie kupowałem go z takim zamiarem więc jak dla mnie miejsca jest dość, zwłaszcza że w porówaniu do poprzednika jest aż o 7 cm szerszy, naprawdę da się to odczuć w kabinie. BMW 3, Mercedes C czy Audi a4 są ciasne jak puszka od konserwy.
~Jarek
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Trójka dzieci dorosła wraz z samochodem i oczywiście jadąc na wakacje z 15 godzin na raz trochę narzekają, ale to chyba normalne. Dla pięcioosobowej rodziny od 160 do 178 cm i wszyscy szczupli, nie ma żadnego problemu, a dla kierowcy jest myślę ze każdego po prostu OK.
~ErykF1
Kombi 2.4 VTEC 201KM 148kW
Z przodu super ... z tyłu troszkę mogło by być lepiej - ale jest ok Jedyny minus kombi to mały bagażnik Plusem jest że ma dużo różnych mniejszych /większych schowków Sam wersja wyposażenia ex zabiera trochę bagażnika bo jest fabryczny Sub.
~Leopoldo
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Niektórzy piszą że za mało , ale zależy czego się oczekuje. Honda to idealnie dopasowany samochód o nie przeciętnych walorach jezdnych, o których mogą pomarzyć inne auta w klasie. Jak chce się wozić ziemniaki lub cement to raczej mondeo.
~fffffff
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Każdy potencjalny kupujący wsiada i jeżdzi tym samochodem także może ocenić czy taka przestronność mu odpowiada. W mojej ocenie z przodu jest Ok, z tyłu ciasno,ale ja jeżdże przeważnie sam max 2 osoby No i jak na firmę to rejestrowany jest na 4 osoby
~Wojtek
Kombi 2.4 VTEC 201KM 148kW
Z tyłu mało miejsca akurat dla dwójki dzieci, bagażnik wcale jakiś mały nie jest , wiadomo do 7 gen jest mniej miejsca, ale tragedi nie ma. Kierowca i pasażer mają za to jak w salonie, a fotele są BARDZOOOO wygodne
~Pichor
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Z przodu ok. Fotele są klasą same w sobie. Z tyłu dużo gorzej, ale widziały gały co brały. Użytkuję głównie sam więc nie odczuwam, wjazdy rodzinne w trzy osoby też dajemy radę, ale z tyłu dużo mniej miejsca w stosunku do konkurencji.
~albert
Kombi 2.0 VTEC 156KM 115kW
Dla kierowcy jest w miarę dobrze, lecz do dzisiaj nie mogą ustawić komfortowej pozycji za kierownicą (180cm wzrostu). Dla pasażerów z tyłu bardzo mało miejsca na nogi, a do tego przednie fotele z tyłu mają jakiś twardy plastik.
~Jacek
Kombi 2.2 DTEC 150KM 110kW
Przod rewelacja, bardzo wygodnie podrozuje sie z przodu. Tyl dobry dla dwojki malych dzieci, dla doroslych juz troche ciasno i na pewno bardzo trudne wsiadanie/wysiadanie na tylna kanape.
Honda Accord VIII Kombi