Lista ocen Honda Accord VIII Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW 2008-2016 (134)

3,8
~Paweł
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Cóż, nie należy chwalić niczego zbyt szybko niczego - w 3 opinii (po 42 tys.), zachwalałem ten samochód, a teraz po następnych 4 miesiącach (50 tys.) - sam nie wiem. Popsuły się znowu czujniki parkowania (drobiazg) - choć tryb załatwiania - okres oczekiwania do 14 dni od zgłoszenia - w tej klasie samochodu - niepoważne. Druga sprawa fatalna. Niespodziewanie odkryłem, że stalowy stelaż okna dachowego jest cały skorodowany - samochód zakupiony w...
~Zyga
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auta marki Honda są godne polecenia. Przy wykonywaniu systematycznych przeglądach można wygodnie i długo używać samochodów tej marki. Zbyt wysoka cena części zamiennych i dodatków np. oryginalny kpl żarówek 300 zł, siatka do bagażnika na bagaże 300 zł, dywaniki, chlapacze itp, itd ! !
4,1
~Warszawiak
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Nie jestem posiadaczem tego auta (i raczej bym nie chcial ale nie ze wzgledu na samochod ale gustuje w innych) ale mialem okazje sie nim przejechac i sprawdzic go w akcji. Jak dla mnie dobry samochod ale bez zadnych rewelacji. Stylistyka auta jest cudowna. Niestety tylko wyglada na sportowego a jest zwyklym sedanem ;) PS. Z tego co wiem to lepiej wybierac manual bo automat zabija frajde z jazdy tym samochodem.
~tasinski
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Na plus: - Wygląd - pozycja za kierwonicą - wyposażenie (lifestyle) - właściwości jezdne - niezawodnośc w porównaniu do innych marek - świetnie wykończona deska rozdzielcza z miękiego materiału a nie plastik Na minus: - mało miejsca na nogi dla osób wysokich jak na auto z segmentu D - bagażnik 470 litrów nieforemny ale i tak się zapakowałem z dwójką dzieci i żoną nad morze, choć częśc bagażu była między pasażerami -...
~pepe
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Moja druga ocena. Auto całkiem niezłe, jednak trzeba kupować z rozsądkiem chyba, że kupujący to fanatyk. Mam go od nowości tj czerwca 2008 i przejechałem 80000km ( w 2010 roku przejechałem 50000km) bez awaryjnie i bez problemowo. Z wad to rysujący się lakier, brak elastyczności silnika - nie pościgasz się - i przestrzeń. Poza tym polecam z czystym sumieniem ludziom rozsądnym.
~edehar@wp.pl
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Silnik bardzo ładnie mruczy na wysokich obrotach, a gdy już dojdzie do tych obrotów jego praca nie staje się uciążliwa, nadal idzie spokojnie rozmawiać. Elastyczność niestety w automacie trudno jest stwierdzić jaki on naprawdę jest. (Silnik)
4,1
~Donnie
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Auto jest ładne, zwłaszcza w czerni. Wnętrze także na plus. Duży wyświetlacz nawigacji. Nagłośnienie raczej średnie. I to chyba większość p
~Dariusz
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Witam. Auto fenomenalne. Jeździłem poprzednim Accordem i jak na razie ten spisuje się lepiej. Uważam, że poprzednik troszkę lepiej się zbierał (niby ta sama moc), ale nowszy model jest o 116 kg cięższy i to robi lekką różnicę. Środek przypadnie do gustu każdemu. Osobiście nie polecam skórzanej tapicerki. Welur daje sobie świetnie radę. Wykończenie świetne - zero skrzypienia ani tarcia plastiku o plastik. Dużo miejsca choć piąty osobnik ma...
~Marcin
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
+ skrzynia, silnik, układ jezdny, komfort podróży, cena. - przestrzeń w środku, widoczność. Szkoda, że nie będę mógł już kupić następcy accorda za kilka lat :(
~Elmoo
Sedan 2.0 VTEC 156KM 115kW
Posiadam od 3 lat. Na plus: bardzo mała awaryjność auta Minus - największy - spalanie
Honda Accord VIII Sedan