Lista ocen Honda City V 1.4 i 83KM 61kW 2002-2011 (103) - Całokształt

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezar
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Ogólnie autko jest ciekawe. Za około 50tyś.dostajemy w miarę duży i przestronny samochód, którym świetnie jeździ się po mieście (jest bardzo zwrotny co ułatwia manewrowanie np. na parkingach) a jak mamy ochotę wybrać się na wycieczkę za miasto to też szybko dojedziemy i wszystko co potrzebne się zmieści.
~andrzej
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Nie mozna tego auta porownywac z Mercedesem ale za tą cene to zupełnie przyzwoity samochów. Idealny dla osób starszych bez ambicji do szaleństw , pakowny bagaznik, wygodna jazda, Nie rozumiem malkontenta, ktory jest niezadowolony z siedzeń. Może nie potrafi ustawić?
~bart
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
wada za wadą , skrzypi fotel , gałka lewarka skrszyni biegów wytarła się , tapicerka sie wyciera i mechaci , radio charczy a nie gra , a teraz każą mi malować w ramach gwarancji pół maski ( wada fabryczna wyskoczył bąbel rdzy przy listwie ) , bubel na kazdym kroku
~stanislaw.zawilski@krus.gov.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Bardzo skromna oferta firmowych dodatków, skromna ilość ulepszeń podnoszących komfort jazdy, np.brak regulacji natężenia oświetlenia wskaźników, kiepska czytelność wyświetlaczy (zarówno radia jak i wskaźnika kilometrów), fatalna jasna, niepraktyczna tapicerka itd.
~piotr
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Silnik mógłby być mocniejszy ale zmieniłoby to również spalanie. Zawieszenie trochę za głośne.Mimo to plusów więcej niż minusów.To nie auto dla rajdowca ale dla kogoś kto spokojnie i w miarę komfortowo a przede wszystkim ekonomicznie chce przenosić się z miejsca na miejsce.
~wies
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Chciałem napisać wady i zalety ale widzę że nie ma potrzeby. Opinie które przeczytałem są prawdziwe i zgadzam się z nimi. Krótko mówiąc bardzo dobry samochód i tani w eksploatacji. Ma też wady największa to szyby, które bardzo szybko parują.
~Olek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Samochód robi dobre wrażenie, przyjemnie sie prowadzi, nie zauważyłem aby wspomaganie utrudniało prowadzenie przy większych prędkościa (patrz wcześniejszy komentarz) za to przy manewrowaniu znacznie ułatwia wyjazd z zatłoczonych miejskich parkingów.
~goodblood@poczta.onet.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
długo chodziłem i szukałem nowego samochodu, honda zaprezentowała mi dobry samochód i dobre wyposarzenie. u innych miałbym tylko znaczek firmowy i blachy, zero elektryki i innych urozmaiceń.w hondzie jest ładnie, stylowo i ergonomicznie.
~cwirek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
W sumie niezle uniwersalne autko miejskie i swietnie sie nim manewruje (za to kocha je moja zona). Na tresie nie jest tak wygodne jak prawdziwe sedany ale w miare pakowne i do ok.130 km/h calkiem przyjemne w prowadzeniu

Usterki Honda City V

Honda City V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marysia
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
KICZ, BUBEL!!! bezpieczeństwo jazdy tak jak w maluchu może komfort jazdy wyższy, generalnie pieniądze wyrzucone w błoto, brak stabilności, zawieszenie do kitu, najgorsze jest to, że przkonałam się o tym jak już go kupiłam.