Lista ocen Honda City V 1.4 i 83KM 61kW 2002-2011 (103) - Całokształt

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomikp
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Ogólnie b. fajny samochodzik. Największą jego zaletą zapewne jest niskie zużycie paliwa (niczym disel) + duże rozmiary bagażnika. Samochód uniwersalny, dla rodziny z dziećmi, na dłuższe trasy i rewelacyjny do miasta. W środku przestronny (tyle samo miejsca ile w R.Megane a nawet może i więcej- mój poprzedni sam.). Za tę cenę trudno dostać coś lepszego, niezawodnego.
~DaszynRTK
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
kupiony przy 162000, teraz 180000,i zaczął pracować na taxi dzielnie, fajne auto do przewozu osób, dla szerszych i większych osób, fotel kierowcy trochę po dłuższym czasie nie wygodny po bokach, z tyłu przy wzroście 184 cm, już dotykamy podsufitki, ale na nogi sporo miejsca, jak na tak małego sedana, świetny bagażnik, super tani sedan do tyrania. ;)
~Staszek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Tandetnie wykonane obicie bagażnika. Do schowków podręcznych mało co wchodzi. Spróbujcie wymienić żarówkę reflektorową! Horror! Do bagażnika wchodzi dużo, ale pakunków małogabarytowych. Za to bardzo przydatne składanie tylnych siedzeń do góry, co fantastycznie poszerza transport większych bagaży (ale kosztem pasażerów). No, ale to nie jest bagażówka.
~IgorM5; lysy04@op.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
nie jest to flagowy model naszej ulubionej marki, ale silniczek jest taki jak na honde przystało. Kupić i nie oszczędzać na przeglądach w ASO, wtedy tylko lejemy benzynke i śmigamy gdzie dusza zapragnie. Po co komu Merc czy Audi, wszystko jest droższe a niezawodnością (odpukać) nie ustępują naszej hondzie - czy to civic czy to city:P
~tomasz.piatek@neostrada.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
dałem ocenę maksymalną, ponieważ nie staram się od tego auta oczekiwać luksusów limuzyny czy auta sportowego. Jest to samochów dla niedużej rodziny dobry do miasta i na długą trasę. Ekonomiczny (największa zaleta), przestronny jak na ten segment. Całkowicie spełnia moje oczekiwania jakimi się kierowałem przy wyborze dla mnie "tego" właściweo samochodu.
~pawecz@wp.pl
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Póki co jestem bardzo zadowolony z tego zakupu, mówię to z całą szczerością, mimo że mam auto dopiero 2 miesiąc - tyle, że przejechane już 7 tys km w najróżniejszych warunkach drogowych. Wszystko chodzi jak należy i jest na swoim miejscu! :) Zdecydowanie kupiłbym 2 raz to auto (tyle że tym razem w wersji sport)
~HalszkaKJ
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Samochód niezawodny. Wjechał wszędzie i nigdy mnie nie zawiódł. Małe koła i bywał problem z wysokimi krawężnikami. Auto bardzo pakowne. Trochę za głośne przy szybkiej jeździe. No i ten zad. Ciągłe docinki znajomych :)))) Hmmm... na to wygląda że zmieniam auto z powodu wyglądu. Sama jestem zaskoczona :)
~Rob
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Rzeczy doskonałe nie istnieją, to tylko konstrukcje teoretyczne stanowiące odniesienie do wyznaczania celów lub czynienia porównań. Zatem moja ocena jest wysoka, aczkolwiek 5 stopniowa skala ocen jest za mała aby dokonać rzetelnej oceny - bo najwyższej i najniższej oceny nie biorę pod uwagę.
~beti
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Honda poszla w obniżenie kosztów i jakości ale cena jak za Japończyka.Kupno Dacia czy Fiata,Renault jest tańsze o 20procent a Honda nie gwarantuje żadnej jakości czy trwałości.Serwis 700 za wymianę oleju.Ciągłe akcje serwisowe.Problem z dostepnością części zamiennych a ich cena powala na kolana
Dziennik kosztów dla Honda City V 1.4 i 83KM 61kW
6,8
~jacek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Autko było by naprawde niezłe ala jak powiedzieć o nim cos dobrego jak niedługo będzie tylko kupą rdzy gdzieś przeczytałem opinie \"honda krolowa rdzy\"i przekonałem sie o tym boleśnie nie mam pojęcia co teraz zrobić z tym w serwisie doraźnie coś zamalują i na pocieszenie mowia o 6 latach gwarancji.