Lista ocen Honda City V 1.4 i 83KM 61kW 2002-2011 (103) - Całokształt

Na liście zabraknie 63 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek_W-wa
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
samochód godny polecenia dla rodziny 2+1 lub 2+2 z bardzo dużym bagażnikiem. Jestem bardzo zadowolony - silnik - spalanie - wnętrze, na prawdę warto ją mieć, w porónaniu do Thali i Albea - City to samochód z półki wyższej.
~Martin
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Autko poprostu super !!Może ciut dziwne tylne lampy ,ale bardzo ciche !! bardzo szybko działa ogrzweanie !! Radio gra jak by miało zamontowany subwofer !! A przy tych światłach człowiek zapomina po co sa drogowe swiatła..;)
~Martino
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Minus za RADIO !! ANI RADIO ANI ZMIENIARKA NIE CZYTA mp3 !! BRAK STEROWANIA W KIEROWNICY !! Ogólnie auto by było super, jak by nie te lampy z tyłu w klapie !! Mogły zostac same boczne !! Poza tym wszystko super !! :)
~MM
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Powinien być dostępny mocniejszy silnik. Nowa wersja City wygląda znacznie lepiej oraz będzie miała lepszy silnik. Szkoda tylko, że to chyba nie będzie 1.5 i-VTEC 120km, a tylko 1.4 i-VTEC 100km.
~adios
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
kupując to auto miałem wątpliwości czy oby dobrze robię ( w podobnej cenie był Yaris ) ale po kilku dniach przekonałem się że dobrze zrobiłem :). Szkoda że nie ma sterowania radiem z poziomu kierownicy.
~optymist
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Niektórzy uważają to auto za brzydkie, mi się podoba. Sprawdza się w praktyce, jest wygodne, duży bagażnik, niskie zużycie paliwa, zadowalająca elastyczność i dynamika. Jestem bardzo zadowolony z tego auta.
~Kobietka
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Jestem bardzo zadowolona, a ocena "dobra" za całokształt wynika z moich marzeń o Hondzie Accord. Tam pewnie jest doskonale. Tutaj niech będzie zawsze dobrze. Aaa... i mam czarną, taką jak chciałam. Ślicznotka.
~skomand
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Karoseria i kolorek kosmiczny grafit robi furorę, cicha praca silnika, przy małych obrotach trzeba trąbić, gdyz ludzie nie słyszą, że cos jedzie, funkcjonalny środek, głosniki extra.
~bani
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Ogólnie dobre auto, z którego jestem zadowolony i nie żałuję zakupu, mam nadzieję, że tak jak pozostałe hondy będzie małoawaryjna choć to "honda dla ubogich" made in Turkei

Usterki Honda City V

Honda City V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~marek
Sedan 1.4 i 83KM 61kW
Przebieg jeszcze mały ale przyjemny. O ile samochód oceniam pozytywnie to Serwisy w Warszawie są trochę w tyle. Lekceważą kontakt mail,owy nie związany z zakupem nowego samochodu.