Lista ocen Honda Civic IV Hatchback (51) - Widoczność

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wwentyllo
Hatchback 1.6 i 16V 130KM 96kW
Do tyłu dobra, czasami kiedy jest zimno na polu przeszkadza zaparowana tylna szyba, ale wtedy polecam włączyć ogrzewanie tylnej szyby oraz brak wycieraczki tylnej (ale w sedanie tego po prostu nie przewidziano). Do przodu wręcz doskonała, na boki również.
~BratPIT
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Doskonala :) duze tafle szkla ulatwiaja jazde i parkowanie po miescie, szyba tylna opada nawet nieco nizej niz tylne boczne przez co mozna parkowac tylem na centymetry. Wada jest niestety szybkie i mocne nagrzewanie sie wnetrza latem
~DoPrze
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
Nisko się siedzi co może powodować pewne trudności, ale widoczność przez wszystkie szyby wzorowa. Nie ma tu mowy o finezyjnie wygiętych szybach, czy grubych dizajnerskich tylnych słupkach. Jest tak jak być powinno.
~wck
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
W porównaniu ze współczesnymi autami oczywiście dużo lepsza widoczność. Jedynie dla wyższej osoby może być problem z dobrym ustawieniem bocznych lusterek, żeby nie było dużej "martwej strefy"
~WLD
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Z przodu widać całą drogę przed nami, na lusterkach widać cały pas obok auta, a z tyłu jeszcze w żadnym innym samochodzie nie widziałem, aby była taka widoczność. Parkuje się nim znakomicie.
~Adam W.
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
bardzo dobrze przeszklony, dobra widoczność z każdej strony. Gdy wsiadłem pierwszy raz do tego autka odrazu poczułem różnicę (w porównaniu z innymi samochodami.)
~fritz_3miasto
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
widocznosc 360 st, jak w kabinie nowoczesnego mysliwca :) parkowanie w miescie na centymetry :) lusterka duze i prostokatne, nisko opadajaca maska
~jack spicer
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
bez zastrzezen.jak na auto o charakterze sportowym widocznosc bardzo dobra czy to do przpdu czy do tylu czy na boki.
~DoPrze
Hatchback 1.4 L 90KM 66kW
Świetna widoczność, duże powierzchnie szyb, niewielkich rozmiarów słupki przednie i tylne. Rewelacyjna widoczność.
~Ingrid
Hatchback 1.3 75KM 55kW
Szeroka szyba, dobrze wyprofilowana, nie odbija się w niej wnetrze auta. Tylnia szyba tak samo duża.
Honda Civic IV Hatchback