Lista ocen Honda Civic IV Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1987-1991 (13) - Całokształt

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BratPIT
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Auto dla mlodej dynamicznej osoby, idealny po miescie, dynamiczny, zwinny i latwy w parkowaniu, pomimo pozornie lekkiego i delikatnego wygladu i konstrukcji wyjatkowo trwaly i bezawaryjny :)do tego ekonomiczny w utrzymaniu. Swietny silnik, uklad przeniesienia napedu oraz pewne, precyzyjne wielowahaczowe zawieszenie. Honda
~WLD
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Auto oceniam na dobry. Nadaje się do wszystkiego, można poszaleć na światłach jak i na zakrętach. Wyciąłem na światłach BMW 520 e34 kolegi ;). Nawet gdy postaramy się o wygląd auta może wyglądać świetnie (bez wiochy). Doskonałe jako pierwsze auto, jednak nie polecam go dziewczynie. Trzeba dbać o karoserie (szybko gnije).
~MotoFan01
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Dła młodego kierowcy - rewelacja . Można nauczyć sie jeździć samochodem mając do dyspozycji wystarczającą moc do sprawnego poruszania sie . Jednak dla ludzi bardziej doświadczonych ten silnik bedzie po prostu za słaby . Ogólnie samochód naprawdę godny uwagi ale najlepiej z wiekszym silnikiem .
~fritz_3miasto
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Zaprojektowany 21 lat temu a dlugo jeszcze wyprzedzal mlodsza konkurencje nowoscia rozwiazan silnika i zawieszenia. Dzis juz lekko przestarzaly ale nadal moze za niewielkie pieniadze bezawaryjnie sluzyc i dawac kupe radosci ze sportowej jazdy ;) auto dla mlodego jako pierwsze autko
~calmo
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
auto bardzo "zrywne" mam instalacje LPG (i taka tez polecam ale TYLKO i wylacznie II gen.)bardzo dobrze sie prowadzi i ladnie prezentuje, niezawodne do bolu. polecam silniki 1,5 choć 1,3 bardzo dobrze radzi sobie z autem i z dawaniem przyjemnosci z jazdy.
~reliev@o2.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Niewatpliwie najsłabszą stroną mojego modelu hondy jest blacha. Kiedy ja kupiłem (3lata temu)tylnie i przednie progi żarła rdza. Zainwestowałem jedynie w blacharke i do dzisiaj hondka nie do zajechania.Pozdrawiam wszystkich włascicieli podobnych modeli.
~Rafi
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Jest to dość stare auto więc jak ktoś spodziewa się cudów to niech szuka czegoś innego, civic 4g to fajne auto dla młodego kierowcy który jak o nie dba nie sprawia żadnego problemu.
~Tedi
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Patrząc przez pryzmat konkurencji i tamtych czasów to auto niezawodne,przyjemne i dające dużo frajdy z jazdy,następna też będzie Honda!
~baldkazik@poczta.onet.pl
przez ostatnie poltora miesiaca wsadzilem w nia kolejne 1000zl
~Miro
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Sprawdż moją ocene to się przekonasz :-D
Honda Civic IV Hatchback