Oceny Honda Civic IV Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1987-1991

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Honda Civic IV Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1987-1991

~MotoFan01
Honda Civic IV
Dła młodego kierowcy - rewelacja . Można nauczyć sie jeździć samochodem mając do dyspozycji wystarczającą moc do sprawnego poruszania sie . Jednak dla ludzi bardziej doświadczonych ten silnik bedzie po prostu za słaby . Ogólnie samochód naprawdę godny uwagi ale najlepiej z wiekszym silnikiem .
~BratPIT
Honda Civic IV
Auto dla mlodej dynamicznej osoby, idealny po miescie, dynamiczny, zwinny i latwy w parkowaniu, pomimo pozornie lekkiego i delikatnego wygladu i konstrukcji wyjatkowo trwaly i bezawaryjny :)do tego ekonomiczny w utrzymaniu. Swietny silnik, uklad przeniesienia napedu oraz pewne, precyzyjne wielowahaczowe zawieszenie. Honda
~WLD
Honda Civic IV
Auto oceniam na dobry. Nadaje się do wszystkiego, można poszaleć na światłach jak i na zakrętach. Wyciąłem na światłach BMW 520 e34 kolegi ;). Nawet gdy postaramy się o wygląd auta może wyglądać świetnie (bez wiochy). Doskonałe jako pierwsze auto, jednak nie polecam go dziewczynie. Trzeba dbać o karoserie (szybko gnije).
~calmo
Honda Civic IV
auto bardzo "zrywne" mam instalacje LPG (i taka tez polecam ale TYLKO i wylacznie II gen.)bardzo dobrze sie prowadzi i ladnie prezentuje, niezawodne do bolu. polecam silniki 1,5 choć 1,3 bardzo dobrze radzi sobie z autem i z dawaniem przyjemnosci z jazdy.
~fritz_3miasto
Honda Civic IV
Zaprojektowany 21 lat temu a dlugo jeszcze wyprzedzal mlodsza konkurencje nowoscia rozwiazan silnika i zawieszenia. Dzis juz lekko przestarzaly ale nadal moze za niewielkie pieniadze bezawaryjnie sluzyc i dawac kupe radosci ze sportowej jazdy ;) auto dla mlodego jako pierwsze autko
~reliev@o2.pl
Honda Civic IV
Niewatpliwie najsłabszą stroną mojego modelu hondy jest blacha. Kiedy ja kupiłem (3lata temu)tylnie i przednie progi żarła rdza. Zainwestowałem jedynie w blacharke i do dzisiaj hondka nie do zajechania.Pozdrawiam wszystkich włascicieli podobnych modeli.
~Tedi
Honda Civic IV
Patrząc przez pryzmat konkurencji i tamtych czasów to auto niezawodne,przyjemne i dające dużo frajdy z jazdy,następna też będzie Honda!
~Rafi
Honda Civic IV
Jest to dość stare auto więc jak ktoś spodziewa się cudów to niech szuka czegoś innego, civic 4g to fajne auto dla młodego kierowcy który jak o nie dba nie sprawia żadnego problemu.
3,1
~baldkazik@poczta.onet.pl
przez ostatnie poltora miesiaca wsadzilem w nia kolejne 1000zl
~tom32
Honda Civic IV
jedynie kiedy jest zimny silnik to ma strasznie duze obroty (Bezawaryjność (poważne usterki))
Honda Civic IV Hatchback