Lista ocen Honda Civic IV Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1987-1991 (12) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BratPIT
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Pomimo wieku praktycznie bezusterkowy. Z drobiazgow moze 2 razy przepalone zarowki, gasnace czasami diody podswietlenia tablicy i oczywiscie przepalone 2 pierwsze biegi nawiewu, pol roku temu zatarl sie silnik dmuchawy nawiewu. Inne uwagi dotycza raczej wieku auta, a wiec delikatnie skrzypia fotele, dlugie drzwi maja tendencje do lekkiego opadania, a fotel kierowcy ma juz przetarcie na boku od wsiadania i wysiadania
~Miro
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Po przejechaniu 120 km( ciągła jazda ) i postoju ok 10 min, miał problemy z odpaleniem. jak sie później dowiedziałem ten silnki dostaje na trasie zadużo paliwa i jak go szybko zgasisz o go zalewa. Rada ; potraktuj go jak diesla i niegaś odrazu:-D
~MotoFan01
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Podczas roku jeżdżenia Hanią nie musiałem robić przy niej dosłownie NIC. Lałem gaz i benzynę i cieszyłem sie niezawodną maszyną . Być może trafiłem na zadbany egzemplarz a może po prostu jest to tak dobry samochód :)
~fritz_3miasto
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
po zakupie wymiana paska rozrzadu i plynow i wymiana tylnych hamulcow - od tego czasu zero usterek (5 miesiecy)
~WLD
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Jeszcze nic się nie zepsuło od paru ładnych lat (może przez to, że nie ma co się zepsuć)
~iras
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
w moim egzemplarzu nawet drobnych usterek nie miałem przez 5 lat i 145000km mojej jazdy
~reliev@o2.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Przejechałem nim ponad 130tys.km i nic mnie nie zawiodło.W tym samochodzie nic się nie psuje.
~golem@pop.e-wro.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Po zakupie, oprócz części typowo eksploatacyjnych wymieniłem tylko prawą końcówkę drążka.
~Tedi
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Nic się nie psuje nawet z drobiazgów ! bo nie ma co...
~jacekkijowski@wp.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
jak na ten przebieg to tylko na razie klocki i opony
Honda Civic IV Hatchback