Lista ocen Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW 2015-2017 (6) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kacpersky
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Nie mam z nią kłopotów jak co niektórzy, jest precyzyjna o dość krótkich drogach prowadzenia, ale bez przesady, shortshifter to nie jest. Zanim się rozgrzeje chodzi ciężko, poza tym przydałyby się krótsze ostatnie biegi, żeby na 6b była bardziej elastyczna.
~Alix
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Przełożenia wchodzą zdecydowanie, z adekwatnym oporem, biegów nie da się pomylić. Wbrew opiniom dziennikarzy skrzynia biegów nie jest tak dobra jak w S2000, ale na pewno jedna z lepszych jakie spotkałem.
~Bolec_B
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Do bólu dobra, krótkie przełożenia i pewne wbijanie biegów, jednak czasami są problem z 4 przełożeniem, nie wchodzi za pierwszym razem.
~Pablo
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Skrzynia po 10 tyś km ułożyła się idealnie, biegi można zmieniać bardzo szybko, świetny mechanizm zmiany biegów z krótkim skokiem lewarka.
~Aras
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Skrzynia Mi jeszcze nie padla ,zalecam przy zmianie z 1 na 2 wcisnac sprzeglo do Konca
~tomeksa25
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Biegi wchodzą bez zarzutu, z lekkim oporem i kliknięciem jak to w sportowych autach.
Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting