Lista ocen Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW 2015-2017 (5) - Widoczność

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kacpersky
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Czegoś takiego jak komfort w tym aucie nie ma i to właśnie jest przyczyną mojej negatywnej oceny auta. Oczywiście nie oczekiwałem wygody kupując auto sportowe, ale to co teraz przeżywam jeżdżąc po polskich wertepach, to po prostu koszmar, zero wyciszenia, ciężka skrzynia, ciężkie sprzęgło, zawieszenie o bardzo krótkim skoku amortyzatora, ciągle stuka, bije i trzęsie i mam na myśli ustawienie standardowe, w +R, to szkoda słów. Jak ktoś napisał...
~Alix
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Sportowy kompakt na 235/35R19 nie będzie Mercedesem klasy S czy nawet Citroenem z hydropneumatyką. "Firm but not backbreaking" jak ktoś ładnie napisał - absolutnie nadaje się do jazdy na co dzień i to już jest sukces przy tym , co ten samochód potrafi w kwestii dynamiki.
~Bolec_B
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Jak to bywa w Civic półka dość mocno ogranicza nam widocznośc z tyłu, ale jest kamera więc można sobie poradzić
~Pablo
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Widoczność do przodu i na boki dobra, do tyłu średnio na jeża, pomagają kamera cofania i czujniki parkowania.
~tomeksa25
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Do przodu jest OK, gorzej do tyłu, ale jest kamera cofania z czujnikami.
Honda Civic IX Hatchback 5d Facelifting