Lista ocen Honda Civic IX Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW 2012-2015 (106) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Wybierałem między Corollą , Aurisem lecz gdy wsiadłem całkiem przypadkowo do Civika, tak już zostało. W środku super, wszystko pod ręką, wygodne fotele, silniki układ jezdny super,wspaniała kierownica,
~1.8
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jak dla mnie idealny średniak - taki Golf dzisiejszych czasów. Brak awaryjnego osprzętu i dyskusyjnych rozwiązań technicznych (wielowahacz, turbo z downsizingiem), a z drugiej strony wysoka jakość wykonania.
~Jurek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Przesiadłem się z poprzedniego modelu Civica. IX generacja nie ma wad poprzednika, jest lepiej wykonana i dopracowana. Jest bardziej komfortowa, ma wreszcie wycieraczkę tylnej szyby.
~Jurek225
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Auto kupiłem w wersji Executive.Jakosc wykonania naprawdę godna polecenia nic nie trzeszczy nie piszczy.Malo zużywające sie wnętrze.System składania tylnich foteli rewelacja.
~Michał
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
drobiazgi i mankamenty poprawiane w ASO na gwarancji. Słabe audio seryjnie, kiepskiej jakości niektóre elementy - większość mankamentów usunąłem we własnym zakresie :)
~stopa
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Dla mnie doskonały wybór w segmencie C. Niepowtarzalna stylistyka, dynamiczny silnik, niezła jakość wykończenia i adekwatna cena to najważniejsze zalety Civica.
~Marcin_PZ
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Update mojej poprzedniej oceny modelu zaraz po zakupie. Na tą chwilę jestem ciągle zadowolony z auta choć znalazłem kilka bolączek, które mimo wszystko go nie dyskwalifikują.
~POLO
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Bardzo ciekawe auto. Co ciekawe, kupując je miałem dużo wątpliwości, bo szukałem raczej kombi. Auto okazało się znacznie pakowniejsze od mojego poprzedniego samochodu (astra II htb)
~nvp
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Autko jest ładne,komfortowe,mało pali,ma bogate wyposażenie,duży bagażnik i jest to Honda. Wersja którą posiadam to Executive+kilka drobiazgów z extra pakietów+hak odczepiany.

Usterki Honda Civic IX

Honda Civic IX – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Andrzej M
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jest to mój ósmy samochód nowy. wszystkie w tej klasie. Bardzo lubię ten samochód, pod każdym względem. Niepowtarzalny wewnątrz i zewnątrz. No i jazda!
Honda Civic IX Hatchback 5d