Lista ocen Honda Civic IX (204) - Widoczność

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~picassojerzy
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Szału nie ma szczególnie do tyłu, ale od czego jest kamera cofania ! Na początku bałem się że za mały wyświetlacz ale jest naprawdę dobrze.
~jarkucin
Tourer 1.6 i-DTEC 120KM 88kW
Przodu nie widać prawie wcale, cofać pomaga kamera. Niestety, coś za coś. Design'erskie nadwozie nie pomaga w lepszej widoczności.
~stopa
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Dzięki kamerze cofania nie ma najmniejszych problemów z widocznością do tyłu. Jeśli chodzi o widoczność z przodu to nie mam zastrzeżeń.
~SławekBemowo
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Z tyłem nie ma co dyskutować o widoczności - ale kto patrzy do tylu :) bardziej zaskoczyły mnie przednie słupki lekko wchodząc w pole widzenia kierowcy.
~nvp
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Siedzi się wysoko co jest nowością w Civicu-dzięki temu widoczność jest bardzo dobra.Słabą widocznoś z tyłu rekompensuje nam kamera cofania.
~zywa_legenda
Sedan 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
O niebo lepiej niż 8 generacja (miałem okazję prowadzić i przednie słupki są stanowczo za grube, widać, że Honda wzięła pod uwagę opinie klientów).
~Kopernik
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Widoczność do przodu i na boki dobra. Za to przez specyficzną konstrukcję szyby tylnej, widoczność do tyłu jest symboliczna.
~Rob
Hatchback 5d Facelifting 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Mój egzemplarz jest wyposażony w kamerę cofania. Która jest bardzo dobrej jakości. Jedynie w brzydka pogodę szybko się brudzi.
~Warmiak
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Lepiej do przodu i na boki jak w Focusie, do tyłu spore słupki tylne, G.widać.Tylna szyba z poprzeczką tez czasem nie pomaga.
~Bolec_B
Hatchback 5d Facelifting 2.0 310KM 228kW
Jak to bywa w Civic półka dość mocno ogranicza nam widocznośc z tyłu, ale jest kamera więc można sobie poradzić