Oceny Honda Civic IX Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW 2013-2015

Honda Civic IX Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW 2013-2015 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Honda Civic IX Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW 2013-2015

~Fedyk
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Witam, auto posiadam bardzo krótko,ale już można zauważyć że jest bardzo dobrze wykończone wew,silnik po prostu dla mnie stworzony. Jak chce jechać oszczędnie to naprawdę można zejść poniżej 6 l. A jak ktoś się chce pobawić w rajdowca to nie ma problemu, od 3,5tys zaczyna ciagnac i może być tylko lepiej. U mnie nie zgadza się spalanie średnie pokazane przez komputer a przeliczone po zatankowaniu do pełną,całe pół litra na korzyść?Też tak...
~lelek13
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jestem oczarowany tym autem. Posiadam również Civica VIII generacji w wersji sedan. Po krótkiej i uciążliwej przygodzie z ix35 zamieniłem go na kolejnego w rodzinie Civica. Nie zawiodłem się. Samochód jest rewelacyjny i jedyny jaki mi się spodobał w klasie kompakt. Zależało mi na bezawaryjności i frajdzie z używania auta. Civic nie dość że bardzo praktyczny w tej wersji, daje mnóóóóstwo przyjemności z jazdy. W dalszej części będę porównywał go...
~MK
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Świetny samochód, niesamowicie pakowny, bezawaryjny. Kupiłem go gdy miał 45 000 km. Teraz ma 125.000km. Odrazu gdy go kupiłem założyłem LPG. Jest teraz niesamowicie oszczędny. Pali przy ekonomicznej jeździe rekordowe 6,8 do normalnego średniego poziomu 7,5 - 8,5 l/100km gazu ! Koszt przejechania 100km jest jak na taki samochód śmiesznie niski. Zero awarii przez 80.000 km. Jedynie normalny serwis.
~lelek13
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Po niecałym roku użytkowania weryfikuję opinię wystawioną niedługo po nabyciu tego auta. Mimo niewielkiego rocznego przebiegu na jaw wyszły chyba już wszystkie wady i zalety samochodu (oprócz opinii o usterkowości i kosztach serwisu gdyż to zbyt krótki czas na takie podsumowanie). Ogólnie z Hondy jestem bardzo zadowolony, jednak do stopnia ocen poszczególnych parametrów auta podejdę tym razem bardzo krytycznie.
~pawelwisnie
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Posiadam auto drugi miesiąc, tak więc coś można już o nim powiedzieć, przesiadka z diesla wymagała zmianę przyzwyczajenia co do użytkowania i stylu jazdy, ogólnie bardzo dobre wrażenie przed zakupem oglądane i testowane kilka innych marek jednak padło na Hondę. Jakość wykończenia wnętrza bardzo dobra stylistyka auta pewnie nie dla każdego jednak mnie zauroczyła i czuję się w nim wygodnie i komfortowo.
~michal
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Praktyczne i wygodne auto, dające dużą radość z jazdy. Pakowne, całkiem zwinne i bezawaryjne! Wizyty w serwisie tylko na przegląd i wymianę rzeczy eksploatacyjnych.
Dziennik kosztów dla Honda Civic IX Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
7,9
~Rafał
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
To już druga Honda Civic, poza jednym mankamentem o którym piszę poniżej trudno znaleźć wady
~Bart
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Dobry samochód, warty swojej ceny, choć zawsze jest coś za coś.
~Rafał
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
kupiłem bo wcześniejszy model bardzo mi odpowiadał
~Woj
Tourer 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Porządnie zrobione i pojemne kombi, którym jazda to przyjemność. Nie daję oceny "doskonale", bo nie ma takich samochodów.
Honda Civic IX Tourer