Ocena kierowcy - Honda Civic V Coupe

Silnik 1.6 ESi 125KM 92kW
Rok produkcji 1995
Honda Civic V Coupe 1.6 ESi 125KM 92kW 1993-1996 - Oceń swoje auto
Silnik : rewelka!!!
bradzo fajne auto,polecam !!!
Silnik to jedna z najwiekszych zalet auta. Bardzo dobrze przyspiesza w dolnym i srednim zakresie obrotow,a od 5tys obrotow( vtec) idzie jak burza z piorunami!! Do tego piekny dzwiek silnika,niezawodny,jedynie termostat,ale on kosztuje 30zl max. ogolnie bdb silnik. Polecam kolektor sportowy 4-2-1 i seryjny dolot powietrza zastapic dobrym stozkiem(pipercross,k&n itp)
Biegi wchodza precyzyjnie,ale skok moglby byc krotszy,dlatego polecam skrocic drazek i montaz short-shiftera,poza tym nalezy pamietac o wymanie oleju w skrzyni co okolo 40 000 km,bo inaczej mogfa byc problemy ze wstecznym i pierwszym biegiem,a nie polecam "wciskac" na sile bo aluminiowe wybieraki sa dosc delikatne
nie mam watpliwosci.ocena 5. Auto jest bardzo pewne podczas jazdy,zawsze daje sie wyczuc,kierowca caly czas ma kontrole nad autem.Hamulce bardzo mocne,preyzyjne
ja nie narzekam na widocznosc,do przodu wszystko widac,do tylu tez
Wszystko jest pod reka,zadnych udziwnien typu przyciski do szyb na konsoli srodkowej,sa tam gdzie powinny czyli na drzwiach. Wygodne umieszczenie przyciskow do elektrycznej regulacji szyberdachu,z lewej strony kierownicy,bardzo dobrze dostepne,radio odpowiednio wysoko umieszczone,schowkek w drzwiach dosc maly,ale za to sa dodatkowe przed pasazerem oczywiscie o kolo drazka zmiany biegow. Wszystko dobrze wykonane,ale z czasem moze troszke potrzeszczec. Mimo wszystko daje 5
Wydajne,czasami szyby paruja,ale wenstlacja sobie z tym szybko radzi
bardzo wygodne fotele w coupe z przodu,z tylu rowniez nie ma na co narzekac i bagaznik,naprawde zaskakujaco pojemny jak na auto o sportowej charakterystyce
jest dosc glosny od okolo 120km/h,ale mi to nie przeszkadza,a to ze slychac silnik to bardzo dobrze,vtec pieknie brzmi!!!
Auto przy spokojnej jezdzie pali bardzo malo,ja nbe narzekam
narazie nic,oby tak dalej!!!
nic,oby tak dalej !!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 ESi 125KM 92kW [l/100km]