Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW 1991-1995 (99) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzysiek18skok@wp.pl
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
za ponad 8 tys. można naprawdę znależć super honde bo tyle mnie wszystko wyniosło. Oczywiście zakup w Niemczech od prywatnego gościa bo w Polsce nie ryzykował bym:) Do tego gratis komplet kół, radio itd. Polecam to autko.
~ArturoPol
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Hondy nie są najtańsze - ale to o czymś świadczy. Za niezawodność, charakter trzeba zapłacić nieco więcej. Ja nie żałuje swojego wyboru. Uważaml, że auto jest warte by zapłacić za nie nieco więcej niż za Fiata, Opla itp.
~sly
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Jakość jak wiadomo jest typowa dla autek japońskich. Wszystko solidnie wykonane. z innych np. niemieckich aut z tych lat, już dawno można by skrobać rdzę. Mnie udało się w prawie idealnym stanie bardzo korzystnie kupić.
~psemeq
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
za około 4000zł można mieć auto nie do zniszczenia, dość ekonomiczne i bezproblemowe w naprawach. jakościowo - jak każde auto ma swoje problemy, ale jak mało które bezawaryjnością się odwdzięcza.
~Kris54
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Jak na tamte lata jest suuper!!!Deska rozdzielcza pokryta jest miękkim materiałem a nie jak w tych dzisiejszych samochodach same plastyki.Dlatego też bardzo przyjemnie sie siedzi w środku:)
~Maro
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Na pewno można kupić taniej samochód tej wielkości, ale nie bedzie taki jak Honda! Jakość wykonania, przyjemność prowadzenia, stylistyka. Wystarczy trochę poszukać, żeby kupić dobry egzemplarz...
~KarolS
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Na początku trochę trzeba wydać, ale za to można bez obaw jechać po dziesięciu latach do Chorwacji bez "przygotowywania auta" - Civic to ostatnia rzecz jaka zawiedzie, a to jest bezcenne.
~Volsung de Nichor
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
rowniez bardzo dobrze czyli takie 4 z wielkim plusem. Auto nie traci tak na cenie jak inne marki, ma renome niezawodnego i takiez jest. warto dolozyc, a czesci nie sa takie drogie jakby sie moglo wydawac
~Rejdyn
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Jakość w stosunku do ceny jest wspaniała. Samochód, który daje tyle frajdy i przyjemności z jazdy, a przy okazji jest niezawodny i dobrze wykonany. Lepszego wyboru na rynku nie ma :)

Usterki Honda Civic V

Honda Civic V – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Gaco
Hatchback 1.3 16V 75KM 55kW
Za tą cenę (zależną od silnika i wyposażenia) chyba nie kupimy lepszego miejskiego rozrabiaki z zacięciem sportowym. Z PEWNOŚCIĄ KUPIŁBYM TEN MODEL JESZCZE RAZ.
Honda Civic V Hatchback