Lista ocen Honda Civic V Hatchback 1.4 i 90KM 66kW 1994-1997 (30) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~winkking@o2.pl
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Zawieszenie ani nie za miękkie, ani nie za twarde, ale trochę bardziej twarde niż miękkie, to znaczy takie miększe twarde i jak dla mnie w sam raz :) Nic nie stuka, nie puka, nie piszczy i nie trzeszczy. Jeżdżę na oponach o szerokości 175mm i auto świetnie trzyma się drogi na ostrych zakrętach przy dynamicznej jeździe, co można zawdzięczyć znajdującym się nisko środkowi ciężkości. Ogólnie to auto jest nisko zawieszone więc uwaga na wysokie...
~Ixon
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
prowadzi sie genial. Cicho, stabilnie. jednak warunek - dobra droga :) na wertepach troche stuka. dobry asfalt - płynie. jedyne do czego mam zastrzezenia to wlasnie to, ze nie wjezdzam z poczuciem pewnosci w wyboistą drogę. No ale to w koncu nie terenówka; precyzyjne zawieszenie daje za to ogromny komfort na równej nawierzchni.
~Robert
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Twardy co czuć na dziurach za to na trasie spoko. Mam luzy na sworzniach górnych wahaczy przednich koszt naprawy nabicie tulei około 300zł. ASO oferuje to samo za 800zł nie wspominając że pierw proponowali wymianę wahaczy na oryginalne w cenie 1000zł za szt.
~geist@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
DOSKONALE!!! Dopiero nierówności asfaltu powodują utratę przyczepności. Świetnie trzyma się drogi. Pewne zachowanie przy wysokich prędkościach. Od kąd mam honde nie zwalniam przed zakrętem !!! :D
~narta
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Jeżdzi się wygodnie, miękkie zawieszenie w moim egzemplarzu (nie tuningowany 5D) fajnie buja na nierównościach, na zakrętach trzyma pewnie. Mi odpowiada, bo nie trzęsie :)
~kaluch
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
moze troszke za twarde, ale trzyma sie ładniutko i na prostej i na zakretach (troche ciagnie w lewo przy "dynamicznym" ruszaniu ale podobno ten typ tak ma :):))
~Toldi
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Twarde zawieszenie - rewelacja. Swietnie wchodzi w zakrety - tak troche sportowo. Mozna powiedziec ze idzie jak po szynach - w zaleznosci od luku mozna nawet do 125 km/h
~gienio
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Lekko twardy, ale tak ma być. Samochód jest dość nisko zawieszony a więc trzyma się drogi bardzo dobrze. Hamulce ok, choć z tyłu mam bębny.
~Sero
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
Mimo miękkiego zwieszenia na zakrętach trzyma sie super. Krawężniki nie lubia Civica - mały prześwit. Luzy na wahaczach górnych przednich.
~ramirez
Hatchback 1.4 i 90KM 66kW
mam na sportowym zawieszeniu 18000 przebiegu i ani jednego stuku na kierownicy jechałem tym samochodem 190km/h i kiegownica nawet nie drgła.
Honda Civic V Hatchback